шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Defender Beatbox 65

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Defender Beatbox 65 за ціною від 4510 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Defender Beatbox 65

Вага (кг): 4.14; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 350x270x260; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Фазоінвертор; Частотний діапазон (Гц): 45 – 18000; Кількість смуг: 2
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
65 Вт
Частотний діапазон
45 – 18000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
350x270x260 мм
Вага
4.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 510  до 5 267 грн.
Портативна акустика Defender Beatbox 65 Black (65265) Beatbox 65 Black (65265)
Denika.ua (Харків)
4 580 грн.
← купити
Портативна акустика DEFENDER (65265) Beatbox 65 65Вт, BT/FM/USB/TF/AUX/TWS, чорний 65265
icom.net.ua (Київ)
4 510 грн.
← купити
Портативна колонка Defender Beatbox 65 65Вт Black (65265) UA 65265
Sota.store (Київ)
4 538 грн.
← купити
Defender Акустика портативна Defender Beatbox 65 65Вт Black (65265)
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Портативна акустика Defender Beatbox 65 Black (65265)
Rozetka.ua (Київ)
5 267 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Beatbox 65, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Defender Beatbox 65. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Defender Beatbox 65 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія