шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити портативна колонка Defender Enjoy 40 за ціною від 659 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Defender Enjoy 40

Вага (г): 220; Розміри (мм): 52х110х100; Матеріал: пластик; Функція Power Bank; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 9; Ємність акумулятора (мАгод): 1200; Додатково: ручка / ремінець; світлові ефекти;язку; Підтримка кодеків: Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Синхронізація колонок: TWS
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Співвідношення сигнал / шум80 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність7 Вт
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
світлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи9 год / при 50% гучності /
USB-порт для зарядкиUSB-C
Функція Power Bank
Інше
Захист від вологиIPX4
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)52х110х100 мм
Вага220 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 659  до 1 285 грн.
Defender Акустика портативна Defender Enjoy 40 7Вт Black
MTA.ua (Київ)
659 грн.
← купити
Портативна акустика DEFENDER Enjoy 40 Black (65141) 65141
FOXTROT.UA (Київ)
740 грн.
← купити
Defender 65141
Mallprix.com (Київ)
696 грн.
← купити
Defender Enjoy 40 Black (65141) 65141
Luckylink.kiev.ua (Київ)
705 грн.
← купити
Портативна акустика Defender Enjoy 40 (7191843) Black 7191843
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Enjoy 40 Black (65141) 65141
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Портативна акустика Defender Enjoy 40 7Вт Black (65141) (7191843)
MAUDAU (Київ)
869 грн.
← купити
Defender Enjoy 40 Black (65141) defender65141
Kvshop.com.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Портативна колонка Defender Enjoy 40 LED 7W bluetooth Black (4745091890319)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система 1.0 Defender Enjoy 40 7Вт Magnet/BT/IPX4/FM/TF/TWS (65141)
MAUDAU (Київ)
788 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Enjoy 40, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Defender Enjoy 40. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Defender Enjoy 40 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія