шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 8Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач  за ціною від 872 грн.

Серия Delimano D RX-012

Модифікації Delimano D RX-012 1
Характеристики [RX-012]
Типпроточний на кран
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність3000 Вт
Максимальна тем-ра води60 °C
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементуспіраль
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязбоку
Підключення трубзнизу
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  1600 грн.

від 872  до 1 381 грн.
Бойлер-кран Delimano RX-012 (RX-012829)
MAUDAU (Київ)
1 374 грн.
← купити
Бойлер кран з екраном хром.пластик (Delimano) (НИЖНІШЕ) RX-012
Rozetka.ua (Київ)
1 348 грн.
← купити
Водонагрівач проточний RX-012 (Білий, нижнє під'єднання)
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Електричний кран водонагрівач з екраном з нижнім підключенням Delimano RX-012
Rozetka.ua (Київ)
1 381 грн.
← купити
Електричний кран з екраном Delimano RX-012 хром.пластик з нижнім підключенням
Rozetka.ua (Київ)
1 295 грн.
← купити
Проточний водонагрівач електричний бойлер Делімано кран із екраном 3000Вт хромований пластик Delimano RX-012 сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
1 189 грн.
← купити
Бойлер кран з екраном хром.пластик Delimano RX-012 проточний електричний 3 кВт (RX-012801)
Rozetka.ua (Київ)
1 303 грн.
← купити
Водонагрівач з екраном Delmano хром пластик RX-012 нижнє підключення (3002)
Rozetka.ua (Київ)
872 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Delimano RX-012, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія