шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 5Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Delimano D RX-005 (RX-005 kran) за ціною від 666 грн.
Фото 7

Серия Delimano D RX-005

Модифікації Delimano D RX-005 1
Характеристики [RX-005 kran]
Типпроточний на кран
Джерело енергіїелектромережа
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність3000 Вт
Максимальна тем-ра води60 °C
Подача водибез напору
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементуспіраль
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязбоку
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)40x7x7 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  140 грн.    до  1100 грн.

від 666  до 745 грн.
Проточний кран водонагрівач Delimano RX005 DL18
Rozetka.ua (Київ)
745 грн.
← купити
Водонагрівач проточний Delimano RX-005 електричний вертикальний
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Водонагрівач проточний Delimano RX-005 Кран із підігрівом для кухні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Проточний кран водонагрівач Delimano RX005 DL18
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електричний кран водонагрівач RX-005-1
Rozetka.ua (Київ)
666 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Delimano RX-005 kran, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Delimano D RX-005 (RX-005 kran). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Delimano D RX-005 (RX-005 kran) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія