шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Inspiron 14 Plus DB14250 [1425-2822]

Конфігурації і ціни 47Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук Dell Inspiron 14 Plus DB14250 (1425-2822) за ціною від 96416 грн.
Відео 12Фото 9

Серия Dell Inspiron 14 Plus DB14250

Модифікації Dell Inspiron 14 Plus DB14250 9
Характеристики [1425-2822]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Сенсорний
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
314x226x15 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  115000 грн.
Dell Inspiron 14 Plu...
1425-2860
від 75 700 грн.
DB14250LNL20 7
від 80 301 грн.
HP EliteBook Ultra G...
9V489AVV3
від 95 806 грн.
B9ZW8ET
від 93 826 грн.
B9ZX21ET
від 105 196 грн.
9V491AVV3
від 100 167 грн.
HP EliteBook X Flip ...
B9ZX7ET
від 82 100 грн.
A85LNAVV1
від 92 899 грн.
B5QW6AVV1
від 93 492 грн.
B5QW5AVV1
від 82 199 грн.
B9ZX3ET
від 86 250 грн.
B69C9ET
від 100 799 грн.
B5QX1AVV2
від 98 254 грн.
B5QX1AVV1
від 106 855 грн.
B9ZU8ET
від 107 105 грн.
B9ZX8ET
від 79 900 грн.
BA0A5ET
від 112 501 грн.
Dell 14 Plus 2-in-1 ...
0425-2785
DB04250LNL20 4
від 82 555 грн.
DB04250LNL20 1
від 63 395 грн.

Dell 14 Plus review: Zero frills, just a solid laptop | Tom's Guide
Dell 14 Plus laptop review: New name with a familiar feel
Dell 14 Plus (DB14250) Review: A Solid Midrange Laptop ... - PCMag
Останній раз товар продавався за:
96 416 грн.
Очікується у продажу

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 1425-2822, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Inspiron 14 Plus DB14250 (1425-2822). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Inspiron 14 Plus DB14250 (1425-2822) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія