шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Inspiron 15 3520 [3520-4261]

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук Dell Inspiron 15 3520 (3520-4261) за ціною від 44975 грн.
Відео 75Фото 16

Серия Dell Inspiron 15 3520

Модифікації Dell Inspiron 15 3520 4
Характеристики [3520-4261]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x235x18 мм
Вага
1.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  52500 грн.
Dell Inspiron 15 3530
3530-5210
від 43 300 грн.
Dell Inspiron 15 3520
3520-0504
від 44 830 грн.
Lenovo IdeaPad 5 15I...
82SF000MUS
від 44 468 грн.
Dell Inspiron 15 3530
DC15250_RPLU _012_MH
від 34 299 грн.
Lenovo IdeaPad Slim ...
83FW0005US
від 37 399 грн.
Dell 15 DC15250
DC15250RPLU0 04P
від 32 599 грн.
Dell Pro 15 Essentia...
PV15250RPLU0 01P
від 31 885 грн.
83D0000VRM
від 39 999 грн.
Dell 15 DC15250
DC15250RPLU0 12M
від 33 199 грн.
PV15250RPLU0 03UAW11P
від 35 699 грн.
Dell 15 DC15250
DC15250RPLU0 03UAW11P
від 38 700 грн.
Asus Vivobook 15 X15...
X1504VA-BQ42 96W
від 34 139 грн.
Dell Inspiron 15 3530
3530-5623
від 43 030 грн.
HP 250R G10
AD1T9ET
від 45 630 грн.
Dell Inspiron 16 5640
i5640-7609BL U-PUS
від 43 934 грн.
Asus Vivobook 15 F15...
F1502ZA-W161
від 40 499 грн.
Asus Vivobook 16 F16...
F1605VA-W161
від 41 724 грн.
X1504VA-BQ42 84W
від 30 757 грн.
X1504VA-BQ42 86W
від 41 536 грн.
X1504VA-BQ42 83W
від 35 265 грн.
HP 15-fd1000
15-fd1219nw
від 36 549 грн.
F1504VAP-IH7 9T
F1504VAP-W16 1
від 39 072 грн.
F1504ZA-W161
від 41 282 грн.
Dell 15 DC15250
DC15250RPLU0 07MHOM
від 41 981 грн.
Dell 16 DC16250
DC16250RPLUR 011H
від 27 749 грн.
HP OmniBook 5 16-ba1...
16-ba1217nw
від 44 235 грн.
Dell 16 DC16250
DC16250RPLUR 010H
від 32 999 грн.
Dell 15 DC15250
LDC15250-798 2BLK-PUS
від 32 002 грн.
Dell Inspiron 15 3520
3520-4384
від 41 499 грн.

Dell Vostro 3520 review - Affordable and Functional, But Choose ...
Dell Latitude 15 3520 review - life in plastic, it's budgetastic ...
Dell Inspiron 15 (3525) Review | PCMag
Останній раз товар продавався за:
44 975 грн.
Товар застарів

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 3520-4261, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Inspiron 15 3520 (3520-4261). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Inspiron 15 3520 (3520-4261) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія