шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Inspiron 15 3530 [3530-8026]

Конфігурації і ціни 86Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Inspiron 15 3530 (3530-8026) за ціною від 30757 грн.
Відео 70Фото 14

Серия Dell Inspiron 15 3530

Модифікації Dell Inspiron 15 3530 8
Где купить? [3530-8026]
Характеристики [3530-8026]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x235x18 мм
Вага
1.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  41000 грн.
Asus Vivobook 15 X15...
X1504VA-BQ38 33WS
від 35 376 грн.
X1504VA-BQ29 19W
від 28 499 грн.
Asus Vivobook 15 F15...
F1504ZA-W165
від 36 420 грн.
Lenovo IdeaPad Slim ...
83E6002EUS
від 37 330 грн.
X1504VA-BQ29 32W
від 27 862 грн.
Acer Aspire Go AG15-...
AG15-51P-510 UDX
від 36 830 грн.
Dell 15 DC15250
LDC15250-531 5BLK
від 30 328 грн.
Dell Inspiron 15 3530
3530-3331
від 29 630 грн.
F1504VA-IS79 T
від 38 630 грн.
HP 250R G10
AD1U1ET
від 39 830 грн.
F1504VAP-S16 1
від 38 188 грн.
Dell 15 DC15250
DC15250RPLU0 06PHOMB
від 34 714 грн.
Dell 15 DC15250
DC15250RPLU0 06PHOMS
X1504VA-BQ42 85W
від 34 226 грн.
Dell Pro 15 Essentia...
PV15250RPLU0 05UAW11H
від 35 299 грн.
X1504VA-I785 12BL0W
від 33 700 грн.
Asus Vivobook 16 F16...
F1605VA-AB74
від 36 319 грн.
F1504VA-W165
від 33 326 грн.
F1605VAP-OS5 4
від 33 909 грн.
MSI Modern 15 B12MO
B12MO-686PL
від 33 500 грн.
Dell Inspiron 15 3520
3520-8863
від 32 999 грн.
Acer Extensa 15 EX21...
NX.EJCEP.001
від 32 900 грн.
AG15-72P-77T E
від 30 719 грн.
AG15-71P-59A S
від 31 524 грн.
HP 15s-fq5000
15s-fq5083nl
від 31 159 грн.
F1502ZA-W165
від 29 049 грн.
Acer Aspire Go 16 AG...
AG16-71P-529 A
від 37 230 грн.
Asus Vivobook 16 OLE...
X1605ZA-MX09 4
від 37 999 грн.
HP 15-fd1000
15-fd1161ua
від 35 067 грн.
HP 15-fd1000
15-fd1159ua
від 34 199 грн.

від 30 757  до 48 541 грн.
Ноутбук Dell Inspiron 3530 (3530-8026) 3530-8026
Artline.ua (Київ)
35 999 грн.
← купити
Dell Ноутбук Dell Inspiron 3530 (3530-8026) Black
MTA.ua (Київ)
37 199 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 (3530-8026) 3530-8026
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 (3530-8026) Black
Soho.com.ua (Київ)
37 319 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/16GB/1TB/Win11 120Hz (Inspiron-3530-8026) Inspiron-3530-8026
Openshop.ua (Київ)
30 757 грн.
← купити
Dell Inspiron 3530 (3530-8026) 3530-8026
Luckylink.kiev.ua (Київ)
35 845 грн.
← купити
Dell 3530-8026
Mallprix.com (Київ)
36 908 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 (3530-8026) 3530-8026
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 (3530-8026) EU
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
34 754 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/16GB/1TB/Win11 120Hz (Inspiron-3530-8026)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
33 181 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 3530-8026, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Inspiron 15 3530 (3530-8026). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Inspiron 15 3530 (3530-8026) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія