шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell G16 7630 [7630-8744]

Конфігурації і ціни 23Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари10+
Купити ноутбук Dell G16 7630 (7630-8744) за ціною від 78999 грн.
Відео 9Фото 21

Серия Dell G16 7630

Модифікації Dell G16 7630 15
Характеристики [7630-8744]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
*VA / WVA /
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core i9
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x288x25 мм
Вага
2.87 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  115000 грн.
Dell Alienware 16X A...
N5VWP
від 89 999 грн.
Dell G16 7630
210-BGJVi932 1T
від 93 750 грн.
LAC16251-959 9BLU-PUS
від 88 999 грн.
LAC16251-X9G H4
від 84 999 грн.
Dell G16 7630
7630-5369
від 101 399 грн.
Dell G16 7630
G7630-9926GR Y-PUS
від 87 499 грн.
Dell G15 5530
5530-8584
від 86 999 грн.
Dell G16 7630
G7630-8P111- PUS
від 82 500 грн.
Dell G16 7630
7630-5115
від 79 999 грн.
LAC16251-958 2BLU-PUS
від 99 699 грн.
Dell G16 7630
7630-8737
від 77 999 грн.
MSI Katana 15 HX B14...
B14WGK-016US
від 72 499 грн.
B14WGK-1011X UA
від 92 499 грн.
THUNDEROBOT Radiant ...
R16-i9139HX5 7C1Q300RG
від 86 358 грн.
Dell G16 7630
7630-4686
від 88 499 грн.
R16-i9139HX5 7TC1Q300RG
Dell G16 7630
7630-5376
від 103 199 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0093nw
від 63 814 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0047ua
від 81 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0101nw
від 82 555 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0013nw
від 74 999 грн.
HP OMEN 16-wf1000
91278AV
HP OMEN Transcend 16...
16-U0004UA
Acer Predator Helios...
PHN16-71-964 1
від 88 051 грн.
HP OMEN 16-wf1000
91279AV
від 100 999 грн.
16-U0002UA
від 87 999 грн.
Gigabyte AORUS 15X ASF
15X ASF-B3EE754S H
від 71 999 грн.
HP OMEN 16-wf1000
912E4AV
HP OMEN 16-wf1000
91280AV
від 109 999 грн.
PHN16-71-96P R
від 78 611 грн.

Dell G16 7630 review: A gaming laptop with powerful desktop vibes ...
Dell G16 (7630) gaming laptop review: Bargain price with class ...
Поддержка Dell G16 7630
від 78 999  до 105 500 грн.
Ноутбук Dell G16 7630 i9-13900HX/32GB/1TB/Win11 RTX4070 240Hz Inspiron-7630-8744
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
99 999 грн.
← купити
Dell G16 7630 (Inspiron-7630-8744) Inspiron-7630-8744
Geekabyte.com.ua (Київ)
78 999 грн.
← купити
Ноутбук Dell G16 7630 i9-13900HX/32GB/1TB/Win11 RTX4070 240Hz Inspiron-7630-8744
Rozetka.ua (Київ)
105 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 7630-8744, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell G16 7630 (7630-8744). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell G16 7630 (7630-8744) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія