шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 [AA18-7888]

Конфігурації і ціни 229Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7888) за ціною від 168907 грн.
Відео 52Фото 9

Серия Dell Alienware 18 Area-51 AA18250

Модифікації Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 33
Характеристики [AA18-7888]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
*VA / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
410x320x31 мм
Вага
4.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  165000 грн.    до  245000 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1881
від 197 478 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1867
від 201 500 грн.
Acer Predator Helios...
NH.U0FAA.012
від 194 220 грн.
NH.U0FAA.013
від 210 425 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-5727
від 217 350 грн.
Dell Alienware 18 Ar...
AA18-7871
від 149 999 грн.
Dell Alienware m18 R2
24KV4
від 172 799 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1898
від 231 500 грн.
USEAA18250HB TSHMLV
від 167 675 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1882
від 219 799 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1911
від 235 800 грн.
NH.U0FAA.011
від 169 099 грн.
LAA18250-944 42BLU-PUS
від 158 815 грн.
LAA18250-944 48BLU-PUS
від 166 125 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8496B LK-PUS
від 201 240 грн.
PH18-73-906Y
від 207 730 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7498B LK-PUS
від 205 920 грн.
DAR1851-2401 BLK-PUS
від 185 000 грн.
PH18-73-962W
від 196 199 грн.
PH18-73-92ES
від 187 896 грн.
PH18-73-94QQ
від 183 221 грн.
PH18-73-978N
від 175 949 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8497B LK-PUS
від 217 070 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7497B LK-PUS
від 179 415 грн.
PH18-73-96HZ
від 227 230 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8495B LK-PUS
DAR1851-3408 BLK-PUS
від 230 360 грн.
PH18-73-97PH
від 222 585 грн.
PH18-73-90GS
від 159 749 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7496B LK-PUS
від 168 340 грн.

The Alienware 18 Area-51 RTX 5090 Gaming Laptop Drops ... - IGN
Alienware 18 Area-51 Review - Trusted Reviews
Dell Alienware 18 Area-51 (2025) Laptop Review - RTINGS.com
від 168 907  до 258 199 грн.
Alienware 18 Area-51 (Alienware-AA18-7888)
iTMag.ua (Київ)
258 199 грн.
← купити
Alienware Ноутбук Alienware 18 Area-51 (Alienware-AA18-7888) Dark Gray
MTA.ua (Київ)
176 699 грн.
← купити
Alienware 18 Area-51 (Alienware-AA18-7888)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 Ultra 9 275HX/32GB/2TB/Win11 RTX5080 Alienware-AA18-7888
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
237 750 грн.
← купити
Ноутбук Alienware 18 Area-51 (Alienware-AA18-7888) EU
Zhuk.ua (Київ)
174 825 грн.
← купити
Ноутбук Alienware 18 Area-51 (Alienware-AA18-7888)
Smartmag.biz.ua (Львів)
168 907 грн.
← купити
Dell Alienware 18 Area-51 Ultra 9 275HX/32GB/2TB/Win11 RTX5080 (Alienware-AA18-7888)
Mobileplanet.ua (Одеса)
172 248 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 Ultra 9 275HX/32GB/2TB/Win11 RTX5080 (Alienware-AA18-7888)
Rozetka.ua (Київ)
186 028 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 Ultra 9 275HX/32GB/2TB/Win11 RTX5080 Alienware-AA18-7888
Rozetka.ua (Київ)
250 850 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell AA18-7888, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7888). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7888) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія