шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Alienware 16X Aurora AC16251 [Alienware-AC16251016]

Конфігурації і ціни 145Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Alienware 16X Aurora AC16251 (Alienware-AC16251016) за ціною від 117399 грн.
Відео 34Фото 9

Серия Dell Alienware 16X Aurora AC16251

Модифікації Dell Alienware 16X Aurora AC16251 17
Где купить? [Alienware-AC16251016]
Характеристики [Alienware-AC16251016]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
*VA / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x265x19 мм
Вага
2.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  150000 грн.

Alienware 16X Aurora review: Out of this world value
Alienware 16X Aurora review: A great gamer for a very reasonable price
Ссылка на страницу поддержки
від 117 399  до 148 250 грн.
Alienware 16X Aurora (Alienware-AC16251016)
iTMag.ua (Київ)
117 399 грн.
← купити
Alienware Ноутбук Alienware 16X Aurora (Alienware-AC16251016) Blue
MTA.ua (Київ)
124 199 грн.
← купити
Alienware 16X Aurora (Alienware-AC16251016)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Alienware 16X Aurora (Alienware-AC16251016)
Zhuk.ua (Київ)
122 850 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 16X Aurora Ultra 9 275HX/64GB/2TB/W11 RTX5070 (Alienware-AC16251016) Alienware-AC16251016
Openshop.ua (Київ)
124 675 грн.
← купити
Ноутбук Alienware 16X Aurora (Alienware-AC16251016)
Smartmag.biz.ua (Львів)
119 713 грн.
← купити
Dell Alienware 16X Aurora Ultra 9 275HX/64GB/2TB/W11 RTX5070 (Alienware-AC16251016)
Mobileplanet.ua (Одеса)
121 039 грн.
← купити
Ноутбук Alienware 16X Aurora (Alienware-AC16251016)
Justbuy.com.ua (Київ)
117 659 грн.
← купити
Alienware 16X Aurora (Alienware-AC16251016) Alienware-AC16251016
Geekabyte.com.ua (Київ)
134 999 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 16X Aurora Ultra 9 275HX/64GB/2TB/W11 RTX5070 (Alienware-AC16251016)
Rozetka.ua (Київ)
130 722 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Alienware-AC16251016, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Alienware 16X Aurora AC16251 (Alienware-AC16251016). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Alienware 16X Aurora AC16251 (Alienware-AC16251016) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія