шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Dell Alienware AW725H

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Dell Alienware AW725H за ціною від 10725 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Dell Alienware AW725H

Вага (г): 348; Підсвічування; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 75; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 40000; Імпеданс (Ом): 32; Hi-Res; Знімний кабель; Підведення кабелю: односторонній; радіоканал; Версія Bluetooth: Bluetooth; mini-Jack (3.5 мм)
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
ЗвукDolby Atmos / Dolby Atmos /
Hi-Res Audio
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників750 мАгод
Час роботи (музика)75 год / Bluetooth, без підсвітки /
Швидка зарядка15 хвилин на 6 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Підсвічування / AlienFX /
Вага348 г
Комплектаціядодатковий кабель
донгл USB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  13500 грн.

від 10 725  до 17 492 грн.
Dell Накладні навушники Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - AW725H Black White (545-BBFV)
MTA.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Dell Alienware Tri-Mode Wireless AW725H Black (545-BBFW) 545-BBFW
Moyo.ua (Київ)
11 034 грн.
← купити
Гарнітура Dell Alienware AW725H Wireless Lunar Light (545-BBFV) 545-BBFV
Ktc.ua (Рівне)
17 417 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Alienware AW725H Black (545-BBFW)
Timesport.com.ua (Львів)
12 097 грн.
← купити
Dell Alienware AW725H (520BBKK)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 072 грн.
← купити
Гарнітура ігрова Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - AW725H
Mobicase.net (Київ)
10 969 грн.
← купити
Навушники Dell Alienware Tri-Mode Wireless AW725H Black (545-BBFW) 545-BBFW
icom.net.ua (Київ)
10 725 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Alienware AW725H Black (545-BBFW)
Semtech.com.ua (Луцьк)
14 218 грн.
← купити
Гарнітура Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset AW725H (545-BBFV) Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset AW725
Denika.ua (Харків)
11 052 грн.
← купити
Гарнітура ігрова Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset AW725H Black (545-BBFW) UA 545-BBFW
Sota.store (Київ)
← купити
Гарнітура ігрова Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - aw725h 545-bbfv
Tviy-Dim.com (Київ)
11 295 грн.
← купити
Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset AW725H (545-BBFV) 545-bbfv
Kvshop.com.ua (Київ)
12 399 грн.
← купити
Dell Гарнітура ігрова Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - AW725H, чорний E-545-BBFW
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрова гарнітура Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset AW725H Black (545-BBFW) 545-BBFW
Compx.ua (Київ)
11 055 грн.
← купити
Гарнітура Dell Alienware Tri Mode Wireless Gaming Headset AW725H (545-BBFW)
Rozetka.ua (Київ)
13 223 грн.
← купити
Dell Накладні навушники Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - AW725H Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - AW725H (545-BBFV) 545-BBFV
Moyo.ua (Київ)
10 982 грн.
← купити
Гарнітура Dell Alienware AW725H Wireless Dark Side of the Moon (545-BBFW) 545-BBFW
Ktc.ua (Рівне)
17 492 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Alienware AW725H Black (545-BBFW)
Tomdom.in.ua (Львів)
12 106 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Alienware AW725H Black (545-BBFW)
Redprice.sale (Львів)
12 100 грн.
← купити
Гарнітура ігрова Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - AW725H, чорний
Mobicase.net (Київ)
10 929 грн.
← купити
Багатокольорові комп'ютерні навушники Dell AW725H (545BBFV)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Alienware AW725H Black (545-BBFW)
Timesport.com.ua (Львів)
14 212 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Alienware AW725H Black (545-BBFW)
Zaua.store (Львів)
14 215 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Alienware AW725H Black (545-BBFW) 545-BBFW
Zaua.store (Львів)
← купити
Гарнітура Dell Alienware Tri Mode Wireless Gaming Headset AW725H (545-BBFW) Alienware Tri Mode Wireless Gaming Headset AW725
Denika.ua (Харків)
11 100 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Alienware AW725H Black (545-BBFW)
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 103 грн.
← купити
Гарнітура ігрова Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - AW725H (545-BBFV) UA 545-BBFV
Sota.store (Київ)
← купити
Гарнітура ігрова Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - aw725h, чорний 545-bbfw
Tviy-Dim.com (Київ)
11 344 грн.
← купити
Dell Гарнітура ігрова Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset - AW725H E-545-BBFV
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрова гарнітура Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset AW725H (545-BBFV) 545-BBFV
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Dell Alienware Tri-Mode Wireless AW725H Black (545-BBFW)
Rozetka.ua (Київ)
14 739 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Alienware AW725H, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Dell Alienware AW725H. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Dell Alienware AW725H у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія