шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Dell KB-813 за ціною від 1222 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Dell KB-813

Вага (г): 550; Розміри (мм): 447x150x41; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: високий; Розкладка: ISO; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: дротова
Колір
Тип підключеннядротова
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаISO
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмембранна
Додатково
Підставка для рукзнімна
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Захист від вологи
Розміри447x150x41 мм
Вага550 г
Додаткові функції і можливості клавіатури Dell KB-813:
• SmartCard Reader — вбудований пристрій для зчитування карт доступу
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 222  до 2 773 грн.
Dell Клавіатура Dell KB-813 Black Smartcard USB (ENG)
MTA.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Клавіатура DELL Smartcard Keyboard KB813 (580-18360) 580-18360
FOXTROT.UA (Київ)
1 723 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360) 580-18360
Openshop.ua (Київ)
2 318 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Цифра (Київ)
1 691 грн.
← купити
Клавiатура Dell KB813 Black (580-18360) 580-18360
Click.ua (Київ)
1 940 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360) 580-18360
Itbox.ua (Київ)
1 984 грн.
← купити
Dell 580-18360
Mallprix.com (Київ)
1 861 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360) 580-18360
ШО (Київ)
1 868 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360) 580-18360
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 815 грн.
← купити
Клавіатура Dell kb813 Smartcard (580-18360)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 924 грн.
← купити
Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Tehnomart.com (Київ)
2 044 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360) 580-18360
Vodafone.ua (Київ)
1 726 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 580-18360
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813
Mobicase.net (Київ)
1 779 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 024 грн.
← купити
Клавиатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360) 580-18360
E-server.com.ua (Київ)
1 855 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
Кібернетики (Київ)
← купити
Клавиатура Dell KB813 (580-18360) Black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
2 034 грн.
← купити
Клавiатура Dell (KB813) Smartcard 580-18360
Citrus.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Dell 580-18360 — Клавіатура Smartcard Keyboard KB813
Comtrade.ua (Київ)
1 920 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Dell KB-813 Black (580-18360) 580-18360
Ktc.ua (Рівне)
1 825 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 222 грн.
← купити
Dell Smartcard Keyboard KB813
MAUDAU (Київ)
2 054 грн.
← купити
Dell Smartcard Reader KB-813 USB Black 580-18360
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Dell Smartcard Keyboard KB813 E-580-18360
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 522 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
MAUDAU (Київ)
2 123 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 (580-18360) Black
MAUDAU (Київ)
2 401 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard Black (580-18360)
MAUDAU (Київ)
2 302 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360) NW55212
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 002 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813
Rozetka.ua (Київ)
2 308 грн.
← купити
Клавіатура Dell 580-18360
Rozetka.ua (Київ)
2 228 грн.
← купити
Клавіатура Smartcard Keyboard KB813 Dell (2000003218011)
Rozetka.ua (Київ)
2 239 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 381 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard Чорна (580-18360BK) 243395
Rozetka.ua (Київ)
2 429 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 521 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard KB813 (580-18360) [150986]
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Клавиатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 347 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 644 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 575 грн.
← купити
Dell Smartcard Keyboard KB813
Rozetka.ua (Київ)
2 491 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 548 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 SmartCard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
1 594 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 477 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 598 грн.
← купити
Клавіатура Dell kb813 Smartcard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 505 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813
Rozetka.ua (Київ)
2 288 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 SmartCard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 406 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813 (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813
Rozetka.ua (Київ)
1 985 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 736 грн.
← купити
Клавіатура Dell Smartcard Keyboard KB813
Rozetka.ua (Київ)
2 089 грн.
← купити
Клавіатура Dell KB813 Smartcard (580-18360)
Rozetka.ua (Київ)
2 773 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell KB-813, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Dell KB-813. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Dell KB-813 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія