шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити жорсткий диск (HDD)  за ціною від 14663 грн.

Серия Dell SAS 10K

Модифікації Dell SAS 10K 1
Характеристики [161-BCHF]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
2.4 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
SAS
Частота обертання шпинделя
10000 об/хв
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12500 грн.    до  19000 грн.

від 14 663  до 17 099 грн.
Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV) 161-BCFV
Itbox.ua (Київ)
15 273 грн.
← купити
Dell 161-BCFV — Жорсткий диск SAS 2.5" 2.4 ТБ ISE 12G 10K 512e в гібридному носії 3.5"
Comtrade.ua (Київ)
14 663 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV) 161-BCFV
Brain.com.ua (Київ)
15 256 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161 161-BCFV
icom.net.ua (Київ)
15 208 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV) 161-BCFV
E-server.com.ua (Київ)
15 268 грн.
← купити
Жесткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV)
Q-techno.com.ua (Київ)
16 171 грн.
← купити
Dell HDD диск Dell (161-BCFV) 2.4TB
MTA.ua (Київ)
17 099 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV)
Rozetka.ua (Київ)
16 882 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV)
Rozetka.ua (Київ)
16 865 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV)
Rozetka.ua (Київ)
16 961 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 161-BCHF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія