шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 [USEAA18250HBTSHMLV]

Конфігурації і ціни 212Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (USEAA18250HBTSHMLV) за ціною від 168907 грн.
Відео 52Фото 9

Серия Dell Alienware 18 Area-51 AA18250

Модифікації Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 33
Характеристики [USEAA18250HBTSHMLV]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
*VA / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
410x320x31 мм
Вага
4.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  145000 грн.    до  215000 грн.
Dell Alienware m18 R2
24KV4
від 172 799 грн.
Acer Predator Helios...
NH.U0FAA.011
від 169 099 грн.
Dell Alienware 18 Ar...
LAA18250-944 42BLU-PUS
від 158 815 грн.
AA18-7871
від 149 999 грн.
LAA18250-944 48BLU-PUS
від 166 125 грн.
LAA18250-944 41BLU-PUS
від 145 525 грн.
PH18-73-90A6
від 134 949 грн.
NH.U0FAA.012
від 194 220 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1867
від 201 500 грн.
NH.U0FAA.023
від 150 620 грн.
AA18-7888
від 167 675 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1881
від 201 240 грн.
NH.U0FAA.013
від 210 425 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8495B LK-PUS
PH18-73-90GS
від 159 749 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7497B LK-PUS
від 179 415 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7496B LK-PUS
від 168 340 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8494B LK-PUS
від 161 999 грн.
PH18-73-978N
від 175 949 грн.
PH18-73-94QQ
від 184 489 грн.
PH18-73-92ES
від 193 557 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8496B LK-PUS
PH18-73-906Y
від 205 706 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7498B LK-PUS
від 205 920 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7495B LK-PUS
від 140 599 грн.
PH18-73-962W
від 193 369 грн.
DAR1851-2401 BLK-PUS
від 185 000 грн.

The Alienware 18 Area-51 RTX 5090 Gaming Laptop Drops ... - IGN
Alienware 18 Area-51 Review - Trusted Reviews
Dell Alienware 18 Area-51 (2025) Laptop Review - RTINGS.com
від 168 907  до 202 063 грн.
Alienware Ноутбук Alienware 18 Area-51 (useaa18250hbtshmlv) Liquid Teal
MTA.ua (Київ)
176 699 грн.
← купити
Ноутбук Alienware 18 Area-51 Liquid Teal (useaa18250hbtshmlv) EU
Zhuk.ua (Київ)
174 825 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 18" (Intel Core Ultra 9/32GB/1TB (SSD)/RTX 5080) (useaa18250hbtshmlv) (Standard) useaa1825
Jabko.ua (Львів)
175 999 грн.
← купити
Ноутбук Alienware 18 Area-51 Liquid Teal (useaa18250hbtshmlv)
Smartmag.biz.ua (Львів)
168 907 грн.
← купити
Dell Alienware 18 Area-51 (useaa18250hbtshmlv)
Mobileplanet.ua (Одеса)
172 248 грн.
← купити
Ноутбук Alienware 18 Area-51 Liquid Teal (useaa18250hbtshmlv) useaa18250hbtshmlv
Game-shop.com.ua (Київ)
172 599 грн.
← купити
Dell Alienware 18 Area-51 (useaa18250hbtshmlv) Ігровий ноутбук Alienware 18 Area-51 (useaa18250hbtshmlv)
Kvshop.com.ua (Київ)
184 477 грн.
← купити
Ноутбук Alienware 18 Area-51 Liquid Teal (useaa18250hbtshmlv)
Rozetka.ua (Київ)
202 063 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 (useaa18250hbtshmlv)
Rozetka.ua (Київ)
186 028 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (useaa18250hbtshmlv) Liquid Teal
Rozetka.ua (Київ)
189 249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell USEAA18250HBTSHMLV, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (USEAA18250HBTSHMLV). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (USEAA18250HBTSHMLV) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія