шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Denver SWC-338 за ціною від 1813 грн.
Фото 39

Характеристики та опис Denver SWC-338

Розміри (мм): 44.6x44.6; Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 210; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.38; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; тиск (тонометр); пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Розміри (без ремінця)
44.6x44.6 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  2300 грн.

від 1 813  до 2 772 грн.
Смарт-годинник Denver SWC-338 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
1 822 грн.
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Blue
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 819 грн.
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 772 грн.
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Pink
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Black
Saren.com.ua (Львів)
1 823 грн.
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Blue
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Denver SWC-338 Pink
Saren.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Denver SWC-338, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Denver SWC-338. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Denver SWC-338 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія