шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення2Корисне2
Купити будівельний фен DeWALT DCE530N за ціною від 7209 грн.
Відео 9Фото 10

Характеристики та опис DeWALT DCE530N

Вага (г): 500; Комплектація: насадок: 2 насадки на сопло; Стаціонарне використання; Напруга батареї (В): 18; Комплектний акумулятор: немає; Джерело живлення: акумулятор; Макс. температура (°C): 530; Мін. температура (°C): 290; Регулювань температури (шт.): 2; Макс. продуктивність (л/хв): 190; Швидкостей вентилятора (шт.): 2
Тип
пістолетний
Швидкостей вентилятора
2 шт.
Макс. продуктивність
190 л/хв
Регулювань температури
2 шт.
Мін. температура нагріву
290 °C
Макс. температура нагрівання
530 °C
Джерело живлення
акумулятор
Комплектний акумулятор
немає
Акумуляторна платформа
DeWALT 18V XR
Напруга батареї
18 В
Сумісні акумулятори
DCB180, DCB181, DCB182, DCB183, DCB184, DCB185, DCB187
Стаціонарне використання
Комплектація
2 насадки на сопло
Вага
500 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 209  до 8 499 грн.
Акумуляторний пістолет гарячого повітря - фен DeWALT DCE530N, без акб
Dewalt-tools.com.ua (Київ)
8 498 грн.
← купити
Акумуляторний технічний фен DeWALT DCE530N, каркас
Tools.net.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Пістолет гарячого повітря - фен акумуляторний DeWALT DCE530N
Sertan.com.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
Фен будівельний акумуляторний DeWalt 18В (без АКБ та ЗУ), (DCE530N) DCE530N
Moyo.ua (Київ)
← купити
Пістолет гарячого повітря - фен акумуляторний DeWALT DCE530N
Esco.ua (Київ)
← купити
DeWALT DCE530N
Mallprix.com (Київ)
7 305 грн.
← купити
Будівельний фен DeWALT 18В, 290 - 530 °C, 0.5 кг (без АКБ та ЗП) (DCE530N) DCE530N
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Технічний фен DEWALT DCE530N
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Будівельний фен DeWALT 18В, 290 - 530 °C, 0.5 кг (без АКБ та ЗП) (DCE530N) DCE530N
Itbox.ua (Київ)
← купити
Фен будівельний акумуляторний DeWalt 18в 290-530°c 190л/хв 0.5кг без акб та зп dce530n
Tviy-Dim.com (Київ)
7 485 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DeWALT DCE530N, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: будівельний фен DeWALT DCE530N. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на будівельний фен DeWALT DCE530N у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія