шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка DeWALT DCMST561P1 за ціною від 7999 грн.
Відео 9Фото 5

Характеристики та опис DeWALT DCMST561P1

Вага (кг): 5.1; Безщітковий двигун; Особливості: розбірна штанга; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 36; Тип двигуна: електричний (акумулятор); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
36 см
Матеріал деки
пластик
Вага
5.1 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  19000 грн.

від 7 999  до 23 139 грн.
Акумуляторна коса DeWALT DCMST561P1, 1 акб, з/п
Dewalt-tools.com.ua (Київ)
17 799 грн.
← купити
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT DCMST561P1
Esco.ua (Київ)
← купити
Тример DeWALT DCMST561P1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
DeWALT DCMST561P1
Mallprix.com (Київ)
15 240 грн.
← купити
Тример садовий акумуляторний DeWALT 18В (DCMST561P1) DCMST561P1
Moyo.ua (Київ)
← купити
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT DCMST561P1
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Тример садовий DeWALT 18 В, 5Ач, волосінь 2 мм, ширина косіння 36 см (DCMST561P1) DCMST561P1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Тример садовий DeWALT 18 В, 5Ач, волосінь 2 мм, ширина косіння 36 см (DCMST561P1) DCMST561P1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT DCMST561P1 503504872927
Kitkey.com.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний триммер DeWalt з АКБ та ЗП DCMST561P1
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT 18 В (DCMST561P1) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Тример садовий DeWALT 18 В, 5Ач, волосінь 2 мм, ширина косіння 36 см (DCMST561P1) DCMST561P1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Тример акумуляторний DeWALT DCMST561P1
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Електрокоса DeWalt DCMST561P1
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Тример садовий акумуляторний DeWALT 18В акб 1х5А·год 36см 6000об/хв ЗП 3.5кг (DCMST561P1) UA DCMST561P1
Sota.store (Київ)
← купити
Тример садовий акумуляторний DeWALT 18в акб 1х5А·год 36см 6000об/хв зп 3.5кг dcmst561p1
Tviy-Dim.com (Київ)
15 669 грн.
← купити
Коса акумуляторна бесщеточний DeWALT DCMST561P1
Stanley'S.ua (Київ)
← купити
DeWALT DCMST561P1
COMFY.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний триммер DeWalt з АКБ та ЗП DCMST561P1
MAUDAU (Київ)
← купити
DeWALT Тример садовий акумуляторний DeWALT 18В акб 1х5А·год 36см 6000об/хв ЗП 3.5кг E-DCMST561P1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Коса акумуляторна DeWalt 18 В (DCMST561P1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT 18 В (DCMST561P1) (без АКБ та ЗП) Акція!
АЛЛО (Київ)
7 999 грн.
← купити
Тример садовий DeWALT 18 В, 5Ач, волосінь 2 мм, ширина косіння 36 см (DCMST561P1)
Rozetka.ua (Київ)
18 475 грн.
← купити
Акумуляторний триммер DeWalt з АКБ та ЗП DCMST561P1
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример садовий DeWALT 18 В, 5Ач, волосінь 2 мм, ширина косіння 36 см (DCMST561P1)
Rozetka.ua (Київ)
18 404 грн.
← купити
Тример DeWALT DCMST561P1
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT, 18 В, 5 Аг, жилка 2 мм, ширина косіння 36 см, 1 аккумулятор та зарядний пристрій (DCMST
Rozetka.ua (Київ)
23 139 грн.
← купити
Тример садовий DeWALT 18 В, 5Ач, волосінь 2 мм, ширина косіння 36 см (DCMST561P1)
Rozetka.ua (Київ)
18 638 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DeWALT DCMST561P1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка DeWALT DCMST561P1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка DeWALT DCMST561P1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія