шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка для ноутбука Digitus DA-90380-1 за ціною від 6566 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Digitus DA-90380-1

Підключення периферії: Розмір стільниці/платформи (мм): 950x620; регулювання висоти; Тип: столик
Колір
Тип
столик
Функції та можливості
регулювання висоти
місце для мишки
висувний ящик
Матеріал платформи
метал/пластик
Розмір стільниці/платформи
950x620 мм
Макс. висота столика
500 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 566  до 11 703 грн.
Digitus DA-90380-1
Mallprix.com (Київ)
6 686 грн.
← купити
Підставка DIGITUS Ergonomic Workspace Riser DA-90380-1 Вlack (DA-90380-1)
Moyo.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Столик для ноутбука Digitus Ergonomic Workspace Riser, 11-46cm, black (DA-90380-1)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
6 845 грн.
← купити
Digitus DA-90380-1
COMFY.ua (Київ)
8 339 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Digitus Ergonomic Workspace Riser 11-46cm Black (DA-90380-1) Ergonomic Workspace Riser 11-46cm Black
Denika.ua (Харків)
8 334 грн.
← купити
Підставка для монітора DIGITUS DA-90380-1 Black
Vodafone.ua (Київ)
8 664 грн.
← купити
Столик для ноутбука Digitus Ergonomic Workspace Riser, 11-46cm, black (DA-90380-1)
Q-techno.com.ua (Київ)
8 866 грн.
← купити
Digitus DA-90380-1 — Підставка під монітор до 15кг, чорна
Comtrade.ua (Київ)
6 822 грн.
← купити
Підставка DIGITUS Ergonomic Workspace Riser, 11-46cm, Black DA-90380-1
ШО (Київ)
6 929 грн.
← купити
Столик для ноутбука Digitus Ergonomic Workspace Riser, 11-46cm, black (DA-90380-1) DA-90380-1
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DA-90380-1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка для ноутбука Digitus DA-90380-1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка для ноутбука Digitus DA-90380-1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія