шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити ДБЖ Digitus DN-170107 за ціною від 62774 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Digitus DN-170107

Вага (кг): 15.8; Висота (unit): 2; Розміри (мм): 87x440x620; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 10000; Пікова вихідна потужність (ВА): 10000; Діапазон вхідної напруги (В): 110 – 286; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Форм-фактор: Rack (у стійку); Тип: інверторне (online)
Тип
інверторне (online)
Форм-фактор
Rack (у стійку)
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
110 – 286 В
Пікова вихідна потужність
10000 ВА
Номінальна вихідна потужність
10000 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Розміри (ВхШхГ)
87x440x620 мм
Висота (unit)
2 U
Вага
15.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  77500 грн.

Digitus DN-170107
ІншеБрошюра.
Digitus DN-170107
ІнструкціїИнструкция.
Digitus DN-170106
від 62 774  до 81 285 грн.
ДБЖ DIGITUS 10kVA/10kW (DN-170107) DN-170107
FOXTROT.UA (Київ)
81 285 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення UPS ONLINE 10KVA/ 10KW DN-170107 DIGITUS by ASSMANN (DN-170107)
Nkt.ua (Київ)
63 567 грн.
← купити
Digitus DN-170107
Mallprix.com (Київ)
64 810 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Digitus 10000VA DN-170107 (DN-170107)
Itbox.ua (Київ)
66 965 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення Digitus OnLine Power Module 1000VA LCD, Hardwire In/Out, RS232, USB, Rack/Tower (DN-170107)
Click.ua (Київ)
← купити
ДБЖ безперервної дії (Online) Digitus OnLine 10000VA (DN-170107) OnLine 10000VA (DN-170107)
Denika.ua (Харків)
65 484 грн.
← купити
Digitus OnLine UPS system 10 kVA 10 kW (DN-170107)
Tehnomart.com (Київ)
63 694 грн.
← купити
Дбж безперервної дії (Online) Digitus OnLine Ups system 10 kVA 10 kW (DN-170107) DN-170107
Openshop.ua (Київ)
63 968 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Digitus 10000VA DN-170107 (DN-170107)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
66 776 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Digitus 10000VA DN-170107 (DN-170107)
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DN-170107, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж Digitus DN-170107. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж Digitus DN-170107 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія