шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити ДБЖ Digitus DN-170132 за ціною від 39024 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Digitus DN-170132

Вага (кг): 24.5; Розміри (мм): 337x191x460; Час повної зарядки (хв): 240; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 3000; Пікова вихідна потужність (ВА): 3000; Діапазон вхідної напруги (В): 110 – 300; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Форм-фактор: звичайний (Tower)
Тип
інверторне (online)
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
110 – 300 В
Пікова вихідна потужність
3000 ВА
Номінальна вихідна потужність
3000 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Час повної зарядки
240 хв
Розміри (ВхШхГ)
337x191x460 мм
Вага
24.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  39000 грн.    до  50000 грн.

Брошюра с характеристиками
Информационная листовка
ІншеDigitus DN-170131
Digitus DN-170130
ІншеБрошюра с характеристиками
від 39 024  до 55 187 грн.
ДБЖ DIGITUS Tower 3000VA/3000W (DN-170132) DN-170132
Moyo.ua (Київ)
43 299 грн.
← купити
Digitus DN-170132
Mallprix.com (Київ)
41 480 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 3000VA/3000W (DN-170132) DN-170132
Itbox.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення DIGITUS 3000VA/3000W, Tower, LCD, RJ45, RS232, USB, 8xC13+1xC19 DN-170132
Comtrading.ua (Київ)
41 413 грн.
← купити
ДБЖ DIGITUS 3000VA/3000W, Tower, LCD, RJ45, RS232, USB, 8xC13+1xC19 (DN-170132) UA DN-170132
Sota.store (Київ)
55 187 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 3000VA/3000W (DN-170132) DN-170132
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 3000VA/3000W (DN-170132) DN-170132
icom.net.ua (Київ)
39 024 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення digitus 3000va/3000w, Tower, lcd, rj45, rs232, usb, 8xC13+1xC19 dn-170132
Tviy-Dim.com (Київ)
42 201 грн.
← купити
Digitus DN-170132
COMFY.ua (Київ)
45 825 грн.
← купити
Digitus Джерело безперебійного живлення Digitus DN-170132
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DN-170132, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж Digitus DN-170132. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж Digitus DN-170132 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія