шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити фен Diva Veloce 3800 Pro за ціною від 8675 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Diva Veloce 3800 Pro

іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 3; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 2200; Тип мотора: AC мотор; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
AC мотор
Потужність
2200 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Холодне повітря
Функції
іонізація
Насадки і комплектація
концентратор 2 шт.
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Знімна решітка
Довжина кабелю
3 м / з адаптером для вилки UK/EU /
Вага
580 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  10500 грн.

від 8 675  до 8 685 грн.
Фен Diva Veloce 3800 Pro EDT105
Saren.com.ua (Львів)
8 685 грн.
← купити
Фен Diva Veloce 3800 Pro EDT106
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Фен Diva Veloce 3800 Pro EDT108
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Фен Diva Professional Styling Veloce 3800 Pro Purple
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Фен Diva Professional Styling Veloce 3800 Pro Purple
Redprice.sale (Львів)
8 678 грн.
← купити
Фен Diva Veloce 3800 Pro EDT105
Redprice.sale (Львів)
← купити
Фен Diva Veloce 3800 Pro EDT106
Redprice.sale (Львів)
← купити
Фен Diva Veloce 3800 Pro EDT108
Redprice.sale (Львів)
← купити
Фен Diva Veloce 3800 Pro EDT105
Timesport.com.ua (Львів)
8 675 грн.
← купити
Фен Diva Veloce 3800 Pro EDT106
Timesport.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Diva Veloce 3800 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Diva Veloce 3800 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Diva Veloce 3800 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія