шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити квадрокоптер (дрон) DJI Lito 1 за ціною від 19290 грн.
Відео 10Фото 6

Характеристики та опис DJI Lito 1

Вага (г): 249; Розміри (мм): 183х251х79; Ємність акумулятора (Агод): 2.59; Складана конструкція; Гвинти (шт.): 4; Джерело живлення пульта ДУ: акумулятор; Дисплей; Частота передачі відео: 2,4 і 5,8 GHz (Wi-Fi); Частота управління: 2.4, 5.1 та 5.8 GHz; Радіус дії (м): 15000; Управління: пульт ДК і смартфон
Колір
Призначення
FPV-дрон
Макс. час польоту
36 хв
Тип камери
знімна
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 100 к/с
Радіус дії
15000 м
Кількість гвинтів
4 шт.
Розміри
183х251х79 мм
Вага
249 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16500 грн.    до  25000 грн.

від 19 290  до 21 263 грн.
Квадрокоптер DJI Lito 1 RC-N3 (CP.MA.00000990.01)
Touch (Дніпро)
20 999 грн.
← купити
DJI Lito 1 RC-N3 (CP.MA.00000990.01 / 6937224146877)
Mobileplanet.ua (Одеса)
20 953 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Lito 1 RC-N3 (CP.MA.00000990.01, 6937224146877) CP.MA.00000990.01, 6937224146877
Sota.store (Київ)
21 263 грн.
← купити
Дрон DJI Lito 1 FDROLITO1
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
19 990 грн.
← купити
Дрон DJI LITO 1
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
19 290 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DJI Lito 1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: квадрокоптер (дрон) DJI Lito 1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на квадрокоптер (дрон) DJI Lito 1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія