шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни60Опис Відгуки2Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3T за ціною від 77890 грн.
Відео 38Фото 9

Характеристики та опис DJI Mavic 3T

Вага (г): 920; Розміри (мм): 347.5x283x107.7; Підсвічування корпуса; Ємність акумулятора (Агод): 5; Складана конструкція; Гвинти (шт.): 4; Тип двигуна: безколекторний; Джерело живлення пульта ДУ: акумулятор; Дисплей; Частота передачі відео: 2,4 і 5,8 GHz (Wi-Fi); Частота управління: 2.4 та 5.8 GHz; Радіус дії (м): 15000
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
Колір
Призначення
промисловий / комерційний
Макс. час польоту
45 хв
Тип камери
тепловізійна вбудована
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 30 к/с / 85 Мбіт/с /
Пряма трансляція відео
/ в роздільній здатності 1080p 60 к/с до 15 км /
Радіус дії
15000 м / без перешкод та перешкод /
Тип двигуна
безколекторний
Кількість гвинтів
4 шт. / 9453F /
Розміри
347.5x283x107.7 мм
Вага
920 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  170000 грн.    до  205000 грн.

хороша модель, сподобалося
22 грудня 2024, 14:51 #
Переваги:Потужна тепловізійна камера з високою роздільною здатністю
Чудова стабільність та безпека завдяки датчикам перешкод
Висока дальність польоту та тривалість зйомки
Підтримка відеотрансляції 1080p на великі відстані
Пульт DJI RC Pro Enterprise з зручним керуванням

Недоліки:Висока ціна

Коментар:Дрон дуже стабільно працює навіть в умовах сильного вітру (до 12 м/с), а наявність датчиків перешкод по всіх напрямках робить польоти безпечними та точними. DJI Mavic 3T також має відмінну функцію ActiveTrack для автоматичного слідкування за об'єктами, що полегшує зйомку в динамічних ситуаціях. Пульт DJI RC Pro Enterprise забезпечує зручне керування і чудову якість відео-трансляції в реальному часі. Завдяки тепловізійній камері ви можете не лише отримувати чіткі зображення з високою роздільною здатністю, але й оцінювати температурні показники об'єктів на відстані. Підтримка відеотрансляції в 1080p на відстань до 15 км — ще одна корисна функція для віддалених спостережень. Єдине, що можна зазначити як мінус — це досить висока ціна, але вона повністю виправдана функціями і професійним рівнем виконання.

Автор:Олег  пользуюсь DJI Mavic 3T більше року

хороша модель, сподобалося
21 грудня 2023, 19:37 #
Переваги:якість камери, дальність польоту, тепловізор

Недоліки:дорогувато

Коментар:дуже стабільний, хороша камера, робить чіткі фото та відео на великих відстанях. тепловізор супер - для хлопців на фронті маст хев

Автор:Ерік

від 77 890  до 276 184 грн.
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Justbuy.com.ua (Київ)
157 999 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Pulsepad.com.ua (Київ)
157 990 грн.
← купити
Квадрокоптер дрон DJI Mavic 3T (Thermal) (CP.EN.00000415.01)
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
179 899 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) з тепловізором Thermal CP.EN.00000415.01
GRO (Київ)
186 729 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Touch (Дніпро)
169 759 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Q-techno.com.ua (Київ)
169 048 грн.
← купити
Квадрокоптер Dji Mavic 3T Thermal (CP.EN.00000415.01) Eu
Цифра (Київ)
194 376 грн.
← купити
Квадрокоптер Dji Mavic 3T Thermal (CP.EN.00000415.01) Eu
Stls.store (Київ)
202 900 грн.
← купити
Квадрокоптер дрон DJI Mavic 3 Thermal Advanced (CP.EN.00000722.01), Universal Edition
Ecodrive.in.ua (Одеса)
185 990 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Tendo.com.ua (Київ)
187 900 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) CP.EN.00000415.01
Sota.store (Київ)
185 400 грн.
← купити
DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) CP.EN.00000415.01
Luckylink.kiev.ua (Київ)
193 615 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Advanced (CP.EN.00000415.01, 6941565944207, CP.EN.00000722.01)
NewTime.ua (Київ)
219 999 грн.
← купити
Квадракоптер Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) CP.EN.00000415.01
ifrukt.com (Дніпро)
191 299 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)
Smartmag.biz.ua (Львів)
180 000 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Advanced Enterprise Thermal Universal edition (CP.EN.00000722.01) CP.EN.00000722.01
icom.net.ua (Київ)
244 702 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise Thermal (CP.EN.00000415.01) EU CP.EN.00000415.01
Game-shop.com.ua (Київ)
218 299 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Advanced Enterprise Thermal Universal edition (CP.EN.00000722.01) CP.EN.00000722.01
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Advanced Enterprise Thermal Universal edition (CP.EN.00000722.01) CP.EN.00000722.01
Itbox.ua (Київ)
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced (CP.EN.00000722.01) CP.EN.00000722.01
Skay.ua (Одеса)
155 050 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)
Denika.ua (Харків)
197 233 грн.
← купити
Квадрокоптер Dji Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) CP.EN.00000415.01
Openshop.ua (Київ)
195 999 грн.
← купити
DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)
Mobileplanet.ua (Одеса)
197 623 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)
Easybay.com.ua (Київ)
182 928 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01).
Tv-mir.com.ua (Київ)
186 480 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)
MAUDAU (Київ)
196 767 грн.
← купити
DJI Квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)
MTA.ua (Київ)
198 999 грн.
← купити
DJI Mavic 3T Thermal (CP.EN.00000415.01) Квадрокоптер Mavic 3T Thermal (CP.EN.00000415.01)
Kvshop.com.ua (Київ)
194 977 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) NW32073
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
185 629 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise Thermal (CP.EN.00000415.01)
Rozetka.ua (Київ)
193 399 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) (Уцінка)
Justbuy.com.ua (Київ)
149 999 грн.
← купити
Квадрокоптер - DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)
Justbuy.com.ua (Київ)
184 999 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) Universal Edition
Pulsepad.com.ua (Київ)
181 220 грн.
← купити
Квадрокоптер дрон DJI Mavic 3T (Thermal) (CP.EN.00000415.01) [Good condition]
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
148 729 грн.
← купити
Квадрокоптер дрон DJI Mavic 3T (Thermal) (CP.EN.00000415.01) [Good condition, only drone]]
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
89 547 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
148 870 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01) [Good condition]
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
97 890 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01) [Good condition,only drone]
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
77 890 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01) CP.EN.00000722.01
GRO (Київ)
155 219 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise Thermal (CP.EN.00000415.01) EU
Touch (Дніпро)
198 449 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)
Q-techno.com.ua (Київ)
185 787 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01) УЦІНКА [Є тестові нальоти]
Q-techno.com.ua (Київ)
140 000 грн.
← купити
Dji Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Цифра (Київ)
161 980 грн.
← купити
Dji Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Stls.store (Київ)
168 458 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced (Universal Edition) (CP.EN.00000722.01) CP.EN.00000722.01
Sota.store (Київ)
166 608 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Smartmag.biz.ua (Львів)
154 000 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
252 629 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Thermal (CP.EN.00000415.01) EU CP.EN.00000415.01
Skay.ua (Одеса)
203 100 грн.
← купити
DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Mobileplanet.ua (Одеса)
162 333 грн.
← купити
DJI Mavic 3T Advanced Enterprise Thermal Universal edition (CP.EN.00000722.01) CP.EN.00000722.01
Luckylink.kiev.ua (Київ)
168 939 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Easybay.com.ua (Київ)
155 489 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01)
Tv-mir.com.ua (Київ)
158 571 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Advanced Enterprise Thermal Universal edition (CP.EN.00000722.01)
MAUDAU (Київ)
276 184 грн.
← купити
DJI Квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3 Thermal Advanced (Universal Edition) (CP.EN.00000722.01)
MTA.ua (Київ)
164 899 грн.
← купити
DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01) cp.en.00000722.01
Kvshop.com.ua (Київ)
165 977 грн.
← купити
Професійний квадрокоптер DJI Mavic 3T Thermal
Rozetka.ua (Київ)
249 999 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced Universal Edition (CP.EN.00000722.01) [157231]
Rozetka.ua (Київ)
175 449 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise Thermal (CP.EN.00000415.01) EU [74435]
Rozetka.ua (Київ)
205 099 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal (CP.EN.00000415.01)
Rozetka.ua (Київ)
220 000 грн.
← купити
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal Advanced (CP.EN.00000722.01)
Rozetka.ua (Київ)
200 000 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DJI Mavic 3T, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3T. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3T у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія