шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити стедікам DJI Osmo Mobile 8P за ціною від 8999 грн.
Відео 13Фото 5

Характеристики та опис DJI Osmo Mobile 8P

Складана конструкція; Телескопічна ручка; Bluetooth; автопанорама; Time lapse; Керування камерою: джойстик; Функція Power Bank; Час роботи від одного заряду акумулятора (год): 10; Ємність (мАгод): 3350; Макс. ширина телефону (мм): 84; Макс. керована швидкість (°/сек): 90; Кут крену: -77° +255°; Кут нахилу: -224° +100°
Типдля смартфона
Дисплей / знімний (Osmo FrameTap) /
Комплектаціяшвидкознімна площадка
трипод-підставка / вбудований (висота 82 мм) /
сумка/чохол
Характеристики підвісу
Макс. навантаження0.3 кг
Кут повороту360°
Кут нахилу-224° +100°
Кут крену-77° +255°
Макс. керована швидкість90 °/сек
Макс. ширина телефону84 мм
Акумулятор
Модель акумулятораLi-Po 1S
Ємність3350 мАгод
Час роботи від одного заряду10 год
Функція Power Bank
Функції і можливості зйомки
Керування камероюджойстик
Функціїфіксація положення камери
блокування осі
Режими зйомкиTime lapse
режим селфі
автопанорама
режим стеження
Інше
ПідключенняBluetooth / 5.3 /
Телескопічна ручка / до 215 мм /
Складана конструкція
Габарити (складений)196x105x38 мм
Вага386 г
Додаткові функції і можливості стедікама DJI Osmo Mobile 8P:
• Знімний дисплей з функцією керування стабілізатором - 1.4", 240x240, 60 Гц, Wi-Fi 6, BT 5.4, GPS
Варіанти комплектації:
• Osmo Mobile 8P: стабілізатор, пульт Osmo FrameTap, магнітне кріплення з затискачами, тканинна сумка-чохол, кабель для зарядки USB C - USB C
• Osmo Mobile 8P Advanced Tracking Combo: Osmo Mobile 8P + мультифункціональний модуль OM Multifunctional Module 2
• Osmo Mobile 8P Creator Combo: Osmo Mobile 8P + мультифункціональний модуль OM Multifunctional Module 2, передавач мікрофона DJI Mic Mini, захист від вітру для мікрофона, зарядка передавача, магнітне кріплення мікрофона, тканинна сумка для мікрофона

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 999  до 9 199 грн.
Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile 8P
Justbuy.com.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
DJI Система стабілізації відео DJI Osmo Mobile 8P Standard Combo
MTA.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DJI Osmo Mobile 8P, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стедікам DJI Osmo Mobile 8P. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стедікам DJI Osmo Mobile 8P у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія