шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вентилятор Domotec MS-1623 за ціною від 505 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Domotec MS-1623

Габарити (см): 23x15.5x20; Діаметр (см): 15; кріплення на кліпсі; регулювання нахилу; поворотна система; Кількість швидкостей: 2; Споживана потужність (Вт): 15; Механізм: осьовий; Тип: настільний
Колір
Тип
настільний
Механізм
осьовий
Споживана потужність
15 Вт
Кількість швидкостей
2
Функції
поворотна система
регулювання нахилу
кріплення на кліпсі
Діаметр
15 см
Кількість лопатей
3 шт.
Габарити (ВхШхГ)
23x15.5x20 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 505  до 1 499 грн.
Настільний вентилятор Domotec МS-1623 автоповорот білий
Rozetka.ua (Київ)
701 грн.
← купити
Вентилятор напольний DOMOTEC MS-1623 White • Бутовий вентилятор для дому, офісу • Мощний
Rozetka.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Вентилятор MS1623
Rozetka.ua (Київ)
505 грн.
← купити
Настільний вентилятор DOMOTEC MS-1623 білий 2 швидкості з регулюванням кута нахилу та прищіпкою
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Настільний вентилятор DOMOTEC MS-1623, білий, ефективне охолодження, 15 см, 15 Вт, 2 швидкості (1247)
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Вентилятор настільний DOMOTEC MS-1623 White лопатевий з автоповоротом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільний вентилятор + прищіпка MS 1623 Fan 2 in 1 Вентилятор побутовий 2 швидкості
Rozetka.ua (Київ)
663 грн.
← купити
Настільний вентилятор Domotec МS-1623 автоповорот білий
Rozetka.ua (Київ)
702 грн.
← купити
Вентилятор DOMOTEC MS-1623 White /6
Rozetka.ua (Київ)
522 грн.
← купити
Настільний вентилятор 2в1 з прищіпкою 2 швидкості діаметр 15см 15Вт Domotec MS-1623 білий
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Domotec MS-1623, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор Domotec MS-1623. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор Domotec MS-1623 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія