шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити тенісний стіл Donic Indoor Roller 900 за ціною від 25900 грн.
Відео 2

Характеристики та опис Donic Indoor Roller 900

транспортувальні ролики; одностороннє складання; повне складання; сітка; антивідблискове покриття; Матеріал основи: метал; Матеріал стільниці: ДСП; Тип: для закритих приміщень
Колір
Тип
для закритих приміщень
Матеріал стільниці
ДСП
Матеріал основи
метал
Товщина стільниці
19 мм
Профіль основи
30 мм
Висота окантовки
50 мм
Конструкція
антивідблискове покриття
сітка
повне складання
одностороннє складання
транспортувальні ролики
Габарити (ВхДхШ)
76x274х152.5 см
Габарити в складеному вигляді (ВхШхД)
163x152х69 см
Вага
76 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 25 900  до 34 188 грн.
Тенісний стіл Donic Indoor Roller 900 / синій 230289-B
Topfitness.ua (Київ)
25 900 грн.
← купити
Теннисный стол Donic Indoor Roller 900/ синий
Sportsprint.com.ua (Київ)
← купити
Тенісний стіл Donic Indoor Roller 900 синій
Stls.store (Київ)
← купити
Тенісний стіл Donic Indoor Roller 900 Blue (230289-B) 230289-B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Тенісний стіл Donic Indoor Roller 900 Blue (230289-B) 230289-B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Donic 230289-B
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Тенісний стіл Donic Indoor Roller 900/ синій
АЛЛО (Київ)
← купити
Тенісний стіл Donic Indoor Roller 900 Blue (230289-B)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Стіл для настільного тенісу Donic Indoor Roller 900 Синій (230289-B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тенісний стіл Donic Indoor Roller 900 Blue (230289-B)
Rozetka.ua (Київ)
27 846 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Donic Indoor Roller 900, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тенісний стіл Donic Indoor Roller 900. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тенісний стіл Donic Indoor Roller 900 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія