шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Doro Primo 413

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Doro Primo 413 за ціною від 2999 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Doro Primo 413

Вага (г): 115; Розміри (мм): 102х50х20; зарядний пристрій; Корпус: розкладний; Знімна батарея; Ємність (мАгод): 1050; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): mini-Jack (3.5 мм); Bluetooth: Bluetooth v3.0;язку: GSM; Стандарт зв'єктив (МП): 2; Основний об' Слот для карт пам’яті: microSD; роздільна здатність екрану: 320x240
діагональ дисплея
2.4 "
роздільна здатність екрану
320x240
Ємність батареї
1050 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
102х50х20 мм
Вага
115 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  3600 грн.

від 2 999  до 3 629 грн.
Телефон 2.4" Doro Primo 413 / 2G / 1-SIM / Bluetooth 3.0 / FM / Камера 2Мп / 1050мАч / Ліхтарик / Кнопка підтримки / Англійс
Synthetic.ua (Луцьк)
2 999 грн.
← купити
Телефон 2.4" Doro Primo 413 / 2G / 1-SIM / Bluetooth 3.0 / FM / Камера 2Мп / 1050мАг / Кнопка підтримки / Англійська мова /
Rozetka.ua (Київ)
3 629 грн.
← купити
Телефон 2.4" Doro Primo 413 / 2G / 1-SIM / Bluetooth 3.0 / FM / Камера 2Мп / 1050мАг / Кнопка підтримки / Англійська мова /
Synthetic.ua (Луцьк)
3 019 грн.
← купити
Телефон 2.4" Doro Primo 413 / 2G / 1-SIM / Bluetooth 3.0 / FM / Камера 2Мп / 1050мАч / Ліхтарик / Кнопка підтримки / Англійс
Synthetic.ua (Луцьк)
3 199 грн.
← купити
Телефон 2.4" Doro Primo 413 / 2G / 1-SIM / Bluetooth 3.0 / FM / Камера 2Мп / 1050мАг / Кнопка підтримки / Англійська мова /
Synthetic.ua (Луцьк)
3 299 грн.
← купити
Телефон 2.4" Doro Primo 413 / 2G / 1-SIM / Bluetooth 3.0 / FM / Камера 2Мп / 1050мАч / Ліхтарик / Кнопка підтримки / Англійс
Rozetka.ua (Київ)
3 519 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doro Primo 413, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Doro Primo 413. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Doro Primo 413 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія