шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити теплоакумулятор для котла Drazice NAD 100 v1 за ціною від 20960 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Drazice NAD 100 v1

Матеріал бака-акумулятора: вуглецева сталь; Кількість теплообмінників: немає; Макс. тиск в баку (бар): 3; Макс. температура в баку (°C): 90; Тип установки: вертикальний;єм бака (л): 100; Об'
Об'єм бака
100 л
Тип установки
вертикальний
Макс. температура в баку
90 °C
Макс. тиск в баку
3 бар
Кількість теплообмінників
немає
Матеріал бака-акумулятора
вуглецева сталь
Вага
40 кг
Країна походження бренду
Чехія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17000 грн.    до  26000 грн.

Инструкция пользователя
від 20 960  до 24 159 грн.
Буферна ємність Drazice без внутрішнього бака NAD 100 v1 1108803102
Bom.com.ua (Київ)
22 396 грн.
← купити
Drazice NAD 100 v1 (з ізол.класу B)
Mallprix.com (Київ)
22 086 грн.
← купити
Бойлер непрямого нагріву Drazice NAD 100 v1 (з ізол.класу B) NAD 100 v1 (з ізол.класу B)
Brain.com.ua (Київ)
21 008 грн.
← купити
Теплоаккумулятор Drazice NAD 100 v1 1108803102
Modernsys.com.ua (Київ)
22 395 грн.
← купити
Бойлер непрямого нагріву Drazice NAD 100 v1 (з ізол.класу B) NAD 100 v1 (з ізол.класу B)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Drazice Drazice NAD 100 v1 (1108803102) 110880302
Венкон (Київ)
← купити
Бойлер непрямого нагріву Drazice NAD 100 v1 (з ізол.класу B) NAD 100 v1 (з ізол.класу B)
icom.net.ua (Київ)
20 960 грн.
← купити
Бойлер непрямого нагріву Drazice NAD 100 v1 [129723]
Rozetka.ua (Київ)
23 362 грн.
← купити
Бойлер непрямого нагріву Drazice NAD 100 v1 (з ізол.класу B) Drazice NAD 100 v1 (з ізол.класу B) 944320
Rozetka.ua (Київ)
24 159 грн.
← купити
Бойлер непрямого нагріву Drazice NAD 100 v1 (з ізол.класу B)
Rozetka.ua (Київ)
22 867 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Drazice NAD 100 v1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: теплоакумулятор для котла Drazice NAD 100 v1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на теплоакумулятор для котла Drazice NAD 100 v1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія