шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити газонокосарка Dreame A1 Pro за ціною від 49782 грн.
Відео 7Фото 19

Характеристики та опис Dreame A1 Pro

Вага (кг): 12.6; Габарити (см): 64.3x43.6x26.1; Рівень шуму (дБ): 64; Захист від вологи: IPX6; Безщітковий двигун; захист від дітей; пін-код; косіння за розкладом; Особливості: самохідна; Тип мішка: немає; Викид скошеної трави: задній викид; Ширина захвату (см): 22; Тип двигуна: електричний (акумулятор)
Тип
газонокосарка-робот
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
22 см
Викид скошеної трави
задній викид
самохідна
Матеріал деки
пластик
Габарити
64.3x43.6x26.1 см
Вага
12.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  62500 грн.

від 49 782  до 59 889 грн.
Газонокосарка-робот Dreame Roboticmower A1 Pro (MLLA7210)
Redprice.sale (Львів)
52 402 грн.
← купити
Газонокосарка-робот Dreame Roboticmower A1 Pro (MLLA7210)
Semtech.com.ua (Луцьк)
59 850 грн.
← купити
Робот-косарка Dreame A1 Pro 2000m2 DKOAMLLA7210
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
59 889 грн.
← купити
Газонокосарка-робот Dreame Roboticmower A1 Pro (MLLA7210)
Smartmag.biz.ua (Львів)
52 605 грн.
← купити
Газонокосарка-робот Dreame Roboticmower A1 Pro 1000 (MLLA7201) Roboticmower A1 Pro 1000 (MLLA7201)
Denika.ua (Харків)
49 782 грн.
← купити
Газонокосарка-робот Dreame Roboticmower A1 Pro (MLLA7210)
Tv-mir.com.ua (Київ)
53 704 грн.
← купити
Dreame Roboticmower A1 Pro (MLLA7210)
Tehnomart.com (Київ)
53 298 грн.
← купити
Dreame Газонокосарка Dreame A1Pro (MLLA7210)
MTA.ua (Київ)
56 399 грн.
← купити
Dreame A1Pro mlla7210
Kvshop.com.ua (Київ)
57 177 грн.
← купити
Газонокосарка-робот Dreame Roboticmower A1 Pro (MLLA7210)
Rozetka.ua (Київ)
55 248 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dreame A1 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Dreame A1 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Dreame A1 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія