шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Dreame (тип пилососу)
автомобільні пилососи
ручні (побутові)
ручні (для ліжка)
господарські

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пилосос Dreame F20 Plus за ціною від 9668 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Dreame F20 Plus

Габарити (см): 9.47x32.5x32.5; Рівень шуму (дБ): 74; Час роботи (хв): 150; Ємність акумулятора (Агод): 3.2; Напруга батареї (В): 14.4; Живлення: акумулятор;єм пилозбірника (л): 4; Об' Пилозбірник станції: одноразовий мішок; Док-станція з пилозбірником; Зарядна станція; турбощітка; Функції насадок: бокові щітки: бічна щітка
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування20000 Па
Об'єм пилозбірника0.22 л
Об'єм ємності для води0.28 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
Побудова карти приміщеннядалекоміром (лазером)
Пам'ять кількох карт (поверхів)
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri
Подолання порога20 мм
Насадки в комплекті
Функції насадокбічна щітка
турбощітка
Док-станція
Зарядна станція+
Док-станція з пилозбірником
Пилозбірник станціїодноразовий мішок
Об'єм пилозбірника док-станції4 л
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї14.4 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора3.2 Агод
Час роботи150 хв
Час зарядки4.5 год
Інше
Рівень шуму74 дБ
Габарити (ВхШхГ)9.47x32.5x32.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 668  до 16 119 грн.
Робот-пилосос Dreame Bot F20 Plus White (RLF41GD-WH)
Touch (Дніпро)
13 889 грн.
← купити
Dreame Робот-пилосос Dreame Bot F20 Plus White (RLF41GD-WH)
MTA.ua (Київ)
11 299 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Bot F20 Plus White RLF41GD-WH
ШО (Київ)
12 999 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame F20 Plus White (RLF41GD-wh)
Foroom.com.ua (Київ)
9 668 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame F20 Plus White (RLF41GD-WH)
Цифра (Київ)
11 244 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame F20 Plus White (RLF41GD-WH)
Stls.store (Київ)
11 357 грн.
← купити
Пилосос Dreame Bot F20 Plus White (RLF41GD-WH) RLF41GD-WH
Itbox.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame F20 Plus Black (RLF41GD-bl)
Tendo.com.ua (Київ)
12 300 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Bot F20 Plus White (RLF41GD-WH) RLF41GD-WH
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Робот-пилосос Dreame Bot F20 Plus White (RLF41GD-WH) RLF41GD-WH
Click.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dreame F20 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Dreame F20 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Dreame F20 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія