шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни98Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити фен Dreame Glory Mix за ціною від 2999 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Dreame Glory Mix

автоматичне вимкнення; інтелектуальний контроль t°; іонізація; Комбінований режим; Холодне повітря; Регулювання температури (°C): 57 — 85; Температурні режими: 2; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1600; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1600 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Регулювання температури
57 — 85 °C
Холодне повітря
Комбінований режим
Швидкість повітряного потоку
65 м/с
Рівень шуму
76 дБ
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Функції
іонізація
інтелектуальний контроль t°
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
парфумоване кільце
парфумовані картриджі 10 шт.
Знімна решітка
Довжина кабелю
1.8 м
Розміри
25.5х8.2х7.6 см
Вага
336 г
До комплекту входять змінні парфумовані насадки (10 шт.) та ароматизатор, що дозволяють надати волоссю легкий аромат під час сушки.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  4600 грн.

від 2 999  до 6 732 грн.
Dreame Фен Dreame Glory Mix White (AHD18-WH)
MTA.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Фен DREAME Glory Mix Gold (AHD18-GOLD) AHD18-GOLD
FOXTROT.UA (Київ)
3 499 грн.
← купити
Фен Dreame Glory Mix White (AHD18-WH)
Touch (Дніпро)
3 629 грн.
← купити
Фен Dreame Glory Mix Black (AHD18-BK) AHD18-BK
Click.ua (Київ)
← купити
Фен Dreame Glory Mix - Gold (AHD18-GOLD) AHD18-GOLD
ШО (Київ)
← купити
Фен Dreame Glory Mix Gold (AHD18-GOLD)
Цифра (Київ)
3 588 грн.
← купити
Фен Dreame Glory Mix Gold (AHD18-GOLD)
Stls.store (Київ)
3 624 грн.
← купити
Dreame AHD18-GOLD
Mallprix.com (Київ)
3 464 грн.
← купити
Фен Dreame Glory Mix Gold (AHD18-GOLD) AHD18-GOLD
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Фен Dreame Glory Mix Gold (AHD18-GOLD)
Redprice.sale (Львів)
4 758 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dreame Glory Mix, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Dreame Glory Mix. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Dreame Glory Mix у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія