шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Dreame (тип пилососу)
автомобільні пилососи
ручні (побутові)
ручні (для ліжка)
господарські

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пилосос Dreame H15 Mix за ціною від 27653 грн.
Відео 11Фото 11

Характеристики та опис Dreame H15 Mix

Час роботи (хв): 75; Ємність акумулятора (Агод): 5; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Живлення: акумулятор; Самоочищення насадки; Зарядна станція; пилова: пилова; щілинна: довга щілинна;яких меблів; для м' електрична турбощітка; Функції насадок: мінітурбощітка; Фільтр тонкого очищення: HEPA; Авторегулювання потужності
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясухе і вологе
Мийний пилосос
Збирання води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування23000 Па
Об'єм пилозбірника0.7 л
Об'єм ємності для води0.78 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужностіна ручці
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокмінітурбощітка
електрична турбощітка
для м'яких меблів
довга щілинна
пилова
Док-станція
Зарядна станція+
Самоочищення насадки
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора5 Агод
Час роботи75 хв
Інше
LED підсвічування
Дисплей
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  34000 грн.

TEST odkurzacza Dreame H15 Mix 7w1. Pierze, myje i odkurza
від 27 653  до 40 919 грн.
Вертикальний пилосос Dreame H15 MIX (HHV46B)
Touch (Дніпро)
29 829 грн.
← купити
Dreame Пилосос Dreame Wet and Dry Vacuum H15 Mix Black
MTA.ua (Київ)
30 299 грн.
← купити
Пилосос Dreame H15 MIX (HHV46B) HHV46B
GRO (Київ)
29 269 грн.
← купити
Пилосос DREAME H15 MIX 4 в 1 (HHV46B) HHV46B
FOXTROT.UA (Київ)
30 999 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос Dreame H15 MIX (HHV46B) HHV46B
Moyo.ua (Київ)
← купити
Бездротовий миючий пилосос Dreame H15 MIX 5 в 1 HHV46B
ШО (Київ)
← купити
Пилосос Dreame Wet and Dry Vacuum H15 Mix Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Миючий вертикальний пилосос (2в1) Dreame H15 MIX (HHV46B)
Foroom.com.ua (Київ)
29 880 грн.
← купити
Миючий пилосос/Вертикальнийручний пилосос (2в1) Dreame H15 Mix (HHV46B) HHV46B
Openshop.ua (Київ)
30 734 грн.
← купити
Пилосос Dreame H15 MIX (HHV46B) HHV46B
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dreame H15 Mix, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Dreame H15 Mix. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Dreame H15 Mix у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія