шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити фен Dreame Miracle Pro за ціною від 12998 грн.
Відео 3Фото 18

Характеристики та опис Dreame Miracle Pro

автопауза при простої; інтелектуальний контроль t°; іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 5; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1600; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1600 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
5
Холодне повітря
Рівень шуму
76 дБ
Функції
іонізація
інтелектуальний контроль t°
автопауза при простої
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
насадка для розгладження
насадка для укладання
чохол / футляр
захисна есенція з ароматом квітів ірису
Дисплей
Поворот шнура на 360°
Знімна решітка
Довжина кабелю
2.8 м
Розміри
26.3х8.2х8.6 см
Вага
420 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  17500 грн.

Dreame Miracle Pro review: And then I went back to my drugstore hair dryer | Tom
Инструкция Dreame Miracle Pro
Обзор Dreame Miracle Pro
від 12 998  до 21 778 грн.
Dreame Фен Dreame Miracle Pro (AHX30)
MTA.ua (Київ)
14 299 грн.
← купити
Фен DREAME Miracle Pro (AHX30) AHX30
FOXTROT.UA (Київ)
12 999 грн.
← купити
Фен Dreame Miracle Pro (AHX30)
Touch (Дніпро)
13 949 грн.
← купити
Фен Dreame Miracle Pro (AHX30) AHX30
Click.ua (Київ)
13 119 грн.
← купити
Фен Dreame Miracle Pro AHX30
ШО (Київ)
← купити
Фен Dreame Miracle Pro (AHX30) AHX30
Openshop.ua (Київ)
21 778 грн.
← купити
Фен Dreame Miracle Pro (AHX30)
Цифра (Київ)
14 354 грн.
← купити
Фен Dreame Miracle Pro (AHX30)
Stls.store (Київ)
14 499 грн.
← купити
Dreame AHX30
Mallprix.com (Київ)
13 701 грн.
← купити
Фен Dreame Miracle Pro
Tomdom.in.ua (Львів)
18 452 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dreame Miracle Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Dreame Miracle Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Dreame Miracle Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія