шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити багатофункціональний інструмент Dremel 8150-20 за ціною від 3527 грн.
Відео 4Фото 16

Характеристики та опис Dremel 8150-20

Вага (кг): 0.4; Рівень шуму (дБ): 82; Комплектний акумулятор: вбудований; Насадки: Джерело живлення: акумулятор; підсвічування; безщітковий двигун; регулятор обертів; Діаметр цанги (мм): 3.2; Тип пристрою: гравер обертальний
Тип пристрою
гравер обертальний
Кількість обертів
5000 – 30000 об/хв
Діаметр цанги
3.2 мм
Функції
регулятор обертів
безщітковий двигун
підсвічування
Загальна кількість насадок
20 шт.
Джерело живлення
акумулятор
Рівень шуму
82 дБ
Вага
0.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  4400 грн.

Dremel 8150-20
ІнструкціїИнструкция.
від 3 527  до 3 960 грн.
Акумуляторний багатофункціональний інструмент Dremel 8150-20
Tools.net.ua (Київ)
3 960 грн.
← купити
Акумуляторний багатофункціональний інструмент Dremel 8150-20
Instrumentarium.ua (Київ)
← купити
Гравер Dremel 8150-20 7.2В 1х2А·год (F.013.815.0JA) F.013.815.0JA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина шліфувально-гравірувальна Dremel 8150-20 7.2В 1х2А·год 5000-30000об/хв LED-світло ЗП 0.43кг F.013.815.0JA
Comtrading.ua (Київ)
3 682 грн.
← купити
Гравер Dremel 8150-20 7.2В 1х2Ah, 5000-30000об/хв, LED-світло ЗП, 0.43кг (F.013.815.0JA) F.013.815.0JA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Гравер Dremel 8150-20 (F0138150JA)
Timesport.com.ua (Львів)
3 527 грн.
← купити
Гравер Dremel 8150-20 7.2В 1х2Ah, 5000-30000об/хв, LED-світло ЗП, 0.43кг (F.013.815.0JA) F.013.815.0JA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина шліфувально-гравірувальна Dremel 8150-20 7.2в 1х2А·год 5000-30000об/хв LED-світло зп 0.43кг f.013.815.0ja
Tviy-Dim.com (Київ)
3 693 грн.
← купити
Dremel 8150-20 7.2В (F.013.815.0JA) 8150-207.2В(F.013.815.0JA)
COMFY.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Dremel 8150-20 (F.013.815.0JA) f.013.815.0ja
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dremel 8150-20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: багатофункціональний інструмент Dremel 8150-20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на багатофункціональний інструмент Dremel 8150-20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія