шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити чековий принтер DYMO Rhino 4200 за ціною від 7203 грн.
Фото 4

Характеристики та опис DYMO Rhino 4200

Макс. роздільна здатність друку (dpi): 180; етикетки; Тип: мобільний (від акумулятора)
Тип
мобільний (від акумулятора)
Друк
етикетки
Макс. роздільна здатність друку
180 dpi
Дисплей
Клавіатура
Габарити
221x78x275 мм
Вага
1.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  9000 грн.

від 7 203  до 7 668 грн.
Принтер чеків Dymo Rhino 4200 (1852998)
Redprice.sale (Львів)
7 661 грн.
← купити
Промисловий принтер етикеток DYMO Rhino 4200 друкує етикетки шириною до 19 мм
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 354 грн.
← купити
Принтер чеків Dymo Rhino 4200 (1852998)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 664 грн.
← купити
Принтер чеків Dymo Rhino 4200 (1852998)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 667 грн.
← купити
Принтер чеків Dymo Rhino 4200 (1852998)
Saren.com.ua (Львів)
7 668 грн.
← купити
Набір футлярів DYMO Rhino 4200 друкує до 19 мм
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Принтер етикеток Dymo Rhino 4200 (S0955980)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 203 грн.
← купити
Принтер чеків Dymo Rhino 4200 (1852998)
Timesport.com.ua (Львів)
7 658 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DYMO Rhino 4200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: чековий принтер DYMO Rhino 4200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на чековий принтер DYMO Rhino 4200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія