шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Dynaudio Emit 30

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити акустична система Dynaudio Emit 30 за ціною від 49960 грн.
Відео 4Фото 17

Характеристики та опис Dynaudio Emit 30

Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 44 – 25000; Максимальна потужність підсилювача: 180; Імпеданс (Ом): 4; Кількість смуг: 2.5; Кількість динаміків: 3; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: пасивна; Розміщення: підлогова
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняпідлогова
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків3
Кількість смуг2.5
Чутливість87 дБ
Імпеданс4 Ом
Частота кросовера1 / 3.55 кГц
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача180 Вт
Загальний частотний діапазон44 – 25000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Інше
Діаметр ВЧ динаміка28 мм
Діаметр СЧ динаміка140 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка140 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)90x17x27 см
Вага32 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 49 960  до 112 999 грн.
Dynaudio Emit 30 Black
Mirakustiki.ua (Київ)
74 100 грн.
← купити
Акустика Dynaudio Emit 30 Black
Portativ.ua (Київ)
78 000 грн.
← купити
Акустичні колонки Dynaudio Emit 30 Nut
Redprice.sale (Львів)
72 477 грн.
← купити
Dynaudio Emit 30 Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
52 899 грн.
← купити
Акустичні колонки Dynaudio Emit 30 Black
Justbuy.com.ua (Київ)
49 960 грн.
← купити
Акустичні колонки Dynaudio Emit 30 Nut
Rozetka.ua (Київ)
80 515 грн.
← купити
Dynaudio Emit 30 Walnut
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Dynaudio Emit 30 White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Стереосистема Dynaudio Emit 30 + Arcam SA20
Mirakustiki.ua (Київ)
112 999 грн.
← купити
Акустичні колонки Dynaudio Emit 30 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
72 483 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dynaudio Emit 30, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Dynaudio Emit 30. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Dynaudio Emit 30 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія