шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Eagle TV4234

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Eagle TV4234 за ціною від 1068 грн.

Характеристики та опис Eagle TV4234

200x200 мм; 200x100 мм; 100x100 мм; 75x75 мм; Кріплення VESA: 50x50 мм; відхилення; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Максимальна відстань від стіни (мм): 205; Мінімальна відстань від стіни (мм): 60; Макс. навантаження (кг): 20; Макс. діагональ ("): 42; Мін. діагональ ("): 15; Тип: настінне кріплення
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
15 "
Максимальна діагональ
42 "
Максимальне навантаження
20 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
Кріплення VESA
50x50 мм
75x75 мм
100x100 мм
200x100 мм
200x200 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1350 грн.

від 1 068  до 1 664 грн.
EAGLE TV4234
Pro100market.com.ua (Київ)
1 074 грн.
← купити
EAGLE TV4234
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Настінне кріплення Eagle TV4234 (E5166)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 553 грн.
← купити
EAGLE TV4234
1smarty.com.ua (Київ)
1 068 грн.
← купити
Кронштейн Eagle TV4234 E5166
Comtrading.ua (Київ)
1 664 грн.
← купити
Настінне кріплення Eagle TV4234 (E5166)
MAUDAU (Київ)
1 487 грн.
← купити
Eagle Кріплення для телевізора Eagle TV4234 (E5166)
MTA.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення Eagle TV4234 (E5166) NW47096
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 402 грн.
← купити
Настінне кріплення для телевізора Eagle TV4234 (E5166)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн для телевізора TV4234 E5166
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Eagle TV4234, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Eagle TV4234. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Eagle TV4234 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія