шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити намет Easy Camp Vik Utility за ціною від 3739 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Easy Camp Vik Utility

Розмір в чохлі (см): 64х6х6; Внутрішні розміри (см): 120х120х200; Зовнішні розміри (см): 120х120х200; внутрішні кишені; петля для ліхтаря; Додатково: москітна сітка; Водонепроникність тенту (мм вод. ст): 3000; Підсилення матеріалу (просочення): PU (поліуретанова); Матеріал тенту: поліестер; Система швидкого встановлення
Колір
Призначення
для душу/туалету
Сезонність
весна/осінь
літо
Вага
3 кг
Матеріал тенту
поліестер / 190T /
Зовнішні розміри
120х120х200 см
Внутрішні розміри
120х120х200 см
Розмір у чохлі
64х6х6 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  5500 грн.

від 3 739  до 5 499 грн.
Намет технічний Easy Camp Vik Utility Tent (120500)
Fotofox.com.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Намет технічний Easy Camp Vik Utility Tent (120500)
Dinastiya.com.ua (Київ)
3 739 грн.
← купити
Намет EASY CAMP Vik Utility Tent (120500) 120500
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Easy Camp Vik Utility Tent (120500) VikUtilityTent(120500)
COMFY.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Намет технічний Easy Camp Vik Utility Tent (931574) 931574
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Намет технічний Easy Camp Vik Utility Tent (120500)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Намет технічний Easy Camp Vik Utility Tent (120500) 931574
Boom-ua.com (Київ)
3 871 грн.
← купити
Палатка Easy Camp Vik Utility Tent (120500) (931574)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Намет технічний Easy Camp Vik Utility Tent (120500)
Clever-market.com.ua (Одеса)
← купити
Намет Easy Camp Vik Utility Tent (120500) (931574) 931574
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Easy Camp Vik Utility, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: намет Easy Camp Vik Utility. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на намет Easy Camp Vik Utility у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія