шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити теплова гармата ECG HH 2010 за ціною від 1434 грн.
Фото 11

Характеристики та опис ECG HH 2010

Регулювання кута нахилу; захист від перегрівання; вентиляція без обігріву; Режими нагрівання (кВт): 1 / 2; Регулювання потужності: Регулировка мощности: ступінчасте; Нагрівальний елемент: керамічний; Напруга живлення: 1ф (230 В); Макс. площа обігріву (м²): 20; Макс. теплова потужність (кВт): 2; Джерело живлення: електрична
Джерело живлення
електрична
Макс. теплова потужність
2 кВт
Макс. площа обігріву
20 м²
Напруга живлення
1ф (230 В)
Нагрівальний елемент
керамічний
Регулювання потужності
ступінчасте
1 / 2 кВт
Функції
вентиляція без обігріву
Безпека
захист від перегрівання
Регулювання кута нахилу
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 434  до 3 322 грн.
Теплова гармата ECG HH 2010
ТЕХНОточка (Київ)
1 516 грн.
← купити
Тепловентилятор ECG HH 2010
Euro-technika.com.ua (Львів)
1 434 грн.
← купити
Тепловентилятор ECG HH 2010 2000W
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 162 грн.
← купити
Обігрівач ECG HH 2010
Tomdom.in.ua (Львів)
3 322 грн.
← купити
Тепловентилятор ECG HH 2010
Rozetka.ua (Київ)
1 828 грн.
← купити
Обігрівач ECG HH 2010
Timesport.com.ua (Львів)
3 313 грн.
← купити
Обігрівач ECG HH 2010
Rozetka.ua (Київ)
1 969 грн.
← купити
Тепловентилятор ECG HH-2010 3000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Обігрівач ECG HH 2010
Rozetka.ua (Київ)
2 066 грн.
← купити
Тепловентилятор керамічний ECG HH 2010 (2000 Вт)
Rozetka.ua (Київ)
1 780 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ECG HH 2010, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: теплова гармата ECG HH 2010. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на теплова гармата ECG HH 2010 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія