шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки3Обговорення  Корисне2
Купити електрочайник ECG RK 1777 за ціною від 1399 грн.
Фото 6

Характеристики та опис ECG RK 1777

Вага (кг): 1.4; Габарити (см): 28x15x23; Матеріал: скло з металом; Підсвічування; Подача води: Дисплей; Звуковий сигнал закипання; Знімний фільтр від накипу; Відкривання кришки кнопкою; Термометр; Дехлорування води; Підтримка t° (чайник); Регулювання температури (°C): 60, 70, 80, 90, 100; Терморегулятор
Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
12
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Терморегулятор
Регулювання температури
60, 70, 80, 90, 100 °C
Підтримка t° (чайник)
Дехлорування води
Термометр
/ цифровий /
Відкривання кришки кнопкою
Знімний фільтр від накипу
Звуковий сигнал закипання
Дисплей
Підсвічування
/ колір залежно від температурного режиму /
Матеріал
скло з металом
Джерело живлення
230 В
Габарити
28x15x23 см
Вага
1.4 кг
Додаткові функції і можливості електрочайника ECG RK 1777:
• Довжина мережевого шнура – 70 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2300 грн.

Отличный вариант за свои деньги. Без претензий на премиальность.
30 квітня 2021, 17:07 #
Переваги:Хорошая сборка. Приятный и простой дисплей с отличным откликом на нажатия. Звуковой сигнал по окончании выполнения необходимой программы.

Недоліки:Хлюпкая подставка.

Коментар:Довольно хорошая модель за свои деньги. Особых нареканий по сборке нет, корпус самого чайника сделан хорошо, разве что подставка выглядит несколько хлюпкой, не очень устойчиво стоит на поверхности. Качество дисплея отличное, интуитивно понятное управление, прекрасно откликается на нажатия.

Автор:Дмитрий Рябенко

[email protected]
6 серпня 2020, 19:03 #
Переваги:Программы нагрева и подсветка

Недоліки:Кнопка открытия слишком хлипенькая. Думаю долго не протянет. Нет инструкции на укр или рус

Коментар:Хороший зайник с полезными функциями. Нужно брать где дешевле.

Пока лучший чайник что был
22 червня 2020, 09:19 #
Переваги:Регулировка температуры

Недоліки:Не нашел

Автор:Добрий Прапор  пользуюсь ECG RK 1777 кілька місяців

Инструкция к ECG RK 1777
Видеодемонстрация от производителя
від 1 399  до 2 620 грн.
Електрочайник ECG RK 1777 Colore (RK1777 Colore) RK1777 Colore
Itbox.ua (Київ)
1 809 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore
АЛЛО (Київ)
1 863 грн.
← купити
Електрочайник Ecg Rk 1777
Цифра (Київ)
1 871 грн.
← купити
Електрочайник Ecg Rk 1777
Stls.store (Київ)
1 890 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore (RK1777 Colore) RK1777 Colore
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore
ТЕХНОточка (Київ)
1 561 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore
Denika.ua (Харків)
1 506 грн.
← купити
Електричний Чайник ECG RK 1777 Colore
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 672 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 153 грн.
← купити
1777 Colore Електрочайник ecg rk
Tviy-Dim.com (Київ)
1 882 грн.
← купити
Чайник ECG RK 1777 Colore RK-1777-Colore
Euro-technika.com.ua (Львів)
1 399 грн.
← купити
ECG RK 1777 Colore
Mobitek.com.ua (Київ)
1 848 грн.
← купити
ECG RK 1777 Colore RK1777Colore
COMFY.ua (Київ)
← купити
ECG RK 1777 Colore (RK1777 Colore) Електрочайник RK 1777 Colore (RK1777 Colore)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 147 грн.
← купити
Чайник ECG RK 1777 Colore
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чайник ECG RK 1777 Colore
Rozetka.ua (Київ)
2 135 грн.
← купити
Чайник ECG RK 1777 Colore 158209
Rozetka.ua (Київ)
2 178 грн.
← купити
Чайник електричний 1.7 л Сolore EСG RK-1777
Rozetka.ua (Київ)
2 330 грн.
← купити
Чайник ECG RK 1777 Colore
Rozetka.ua (Київ)
2 233 грн.
← купити
Чайник електричний скляний з дисплеєм ECG RK 1777 Colore 1,7 літра
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore (RK1777 Colore)
Rozetka.ua (Київ)
2 521 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 (з регулятором)
Rozetka.ua (Київ)
1 820 грн.
← купити
Чайник електричний 1.7 л Colore ECG RK-1777
Rozetka.ua (Київ)
2 454 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore (RK1777 Colore)
Rozetka.ua (Київ)
2 475 грн.
← купити
Електричний чайник ECG RK 1777 Colore[22893]
Rozetka.ua (Київ)
2 522 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore
Rozetka.ua (Київ)
2 036 грн.
← купити
Електричний Чайник ECG RK 1777 Colore
Rozetka.ua (Київ)
2 075 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore (RK1777 Colore)
Rozetka.ua (Київ)
2 573 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1777 Colore (RK1777 Colore)
Rozetka.ua (Київ)
2 620 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ECG RK 1777, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник ECG RK 1777. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник ECG RK 1777 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія