шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електрочайник ECG RK 1799 за ціною від 1332 грн.
Фото 13

Характеристики та опис ECG RK 1799

Вага (кг): 2.1; Габарити (см): 21.5х18.2х25.3; Матеріал: пластик; Підсвічування; Контролер: Strix; Дисплей; Подача води: Подвійні стінки; Звуковий сигнал закипання; Відкривання кришки кнопкою; Термометр; Підтримка t° (чайник); Регулювання температури (°C): 40, 70, 80, 90; Терморегулятор; Індикатор рівня води: немає
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
немає
Терморегулятор
Регулювання температури
40, 70, 80, 90 °C
Підтримка t° (чайник)
Термометр
Відкривання кришки кнопкою
Звуковий сигнал закипання
Подвійні стінки
Дисплей
Контролер
Strix
Підсвічування
Матеріал
пластик
Довжина кабелю
0.75 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
21.5х18.2х25.3 см
Вага
2.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 332  до 2 262 грн.
Електрочайник ECG RK 1799 Smart White
Itbox.ua (Київ)
1 686 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1799 Smart White
АЛЛО (Київ)
← купити
Електрочайник Ecg Rk 1799 Smart White
Цифра (Київ)
1 682 грн.
← купити
Електрочайник Ecg Rk 1799 Smart White
Stls.store (Київ)
1 699 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1799 Smart Black
ТЕХНОточка (Київ)
1 391 грн.
← купити
Електричний Чайник ECG RK 1799 Smart Black
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 601 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1799 Smart White
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Чайник ECG RK1799 Smart Black
Euro-technika.com.ua (Львів)
1 332 грн.
← купити
Електрочайник ECG RK 1799 Smart White
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 977 грн.
← купити
ECG RK 1799 Smart White (RK 1799)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ECG RK 1799, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник ECG RK 1799. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник ECG RK 1799 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія