шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни81Опис Відгуки2Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 за ціною від 33510 грн.
Відео 8Фото 10

Характеристики та опис EcoFlow DELTA 3 1500

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 1536; Тип акумулятора: LiFePO4; Підключення дод. батареї; Дод. порти: Extra Battery Port; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт DC5521 (12.6 В / 3 А)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1800 Вт
Пікова потужність3600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)4 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-A (швидка зарядка)2
5В/2.4A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12.6 В / 10 A /
DC вихід2 шт DC5521 (12.6 В / 3 А)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 11 – 60 В / 15 А / 500 Вт /
Дод. портиExtra Battery Port
Батарея та час зарядки
Підключення дод. батареї
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї1536 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 90 хв
Час зарядки (сонячна панель) 210 хв
Потужність зарядки (розетка)1500 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)500 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +45 °C
Габарити398x213x282 мм
Вага16 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Як безперебійне живлення не годиться, лише для ручного підключення.
17 квітня 2025, 17:45 #
Переваги:Потужність та енергоефективність, дизайн, функціонал, зручність.

Недоліки:По факту функція UPS не працює, мало не кожного разу коли відбувається короткочасний збій в електромережі всі вихідні розетки вимикаються одразу, навіть за умов виконання рекомендацій техпідтримки результат незмінний.
При роботі від мережі періодично можуть вмикатись вентилятори на 1-2 секунди, з часом це починає дратувати

Коментар:За 4 місяці так і не виправили роботу UPS який відключає вихідні розетки при короткочасних перебоях в міській електромережі. Виробник заявляє, що можна використовувати із чутливим до енергопостачання обладнанням, тим самим обманює покупців! Про проблему вже давно знають і не вирішують.

Автор:Олег Мордовенко  пользуюсь EcoFlow DELTA 3 1500 кілька місяців

Ціна-якість дуже радує. Рекомендую
14 грудня 2024, 23:23 #
Переваги:Хімія елементів живлення дозволяє не задумуватися про їх збереження, та економічного ставлення, заряжай на 100, розряжай в 0, все добре. Задня кришка втоплюється в корпус, мізер але приємно. Прошивка відкриває декілька класних фіч у поєднанні з іншими девайсами. Розумна система захисту кз, крайніх значень, кривих і т.д. Інтелектуальні системи для використання в різних кейсах.

Недоліки:немає сумок і чохлів по приладу нарікань не маю

Коментар:Девайс потрібен був для живлення квартири після вимикання світла. Виконує всі свої обовязки.

Автор:Vitaliy Osadchiy  пользуюсь EcoFlow DELTA 3 1500 кілька місяців

від 33 510  до 90 210 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500, 1536 Вт/год, 1800 Вт
Tools.net.ua (Київ)
58 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
36 536 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1500 | 1800 Вт | 1500 Вт·г EU (EFDELTA1500-EU)
Buy.ua (Київ)
35 920 грн.
← купити
Зарядна портативна електростанція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) EFDELTA1500-EU
Moyo.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція ECOFLOW DELTA 3 1536Wh 1800W (EFDELTA1500-EU) EFDELTA1500-EU
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 1800 Вт?год / 1536 Вт / LiFePO4 Акція!
АЛЛО (Київ)
61 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-CN)
Justbuy.com.ua (Київ)
36 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) UA
Touch (Дніпро)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) 1800W 1536Wh EFDELTA1500-EU
GRO (Київ)
37 219 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 1536Wh (EFDELTA1500-EU)
Babuy.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1500, 1800 Вт, 1536 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) EU
Ecodrive.in.ua (Одеса)
36 990 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 EFDELTA3-EU
Tehnoshok.com.ua (Київ)
58 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 1536Wh (EFDELTA1500-EU) EFDELTA1500-EU
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1500 1536Wh 1800W (EFDELTA1500-EU)
Цифра (Київ)
38 876 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 EFDELTA1500-EU
Royko.com.ua (Київ)
37 280 грн.
← купити
EcoFlow EFDELTA1500-EU
Mallprix.com (Київ)
45 404 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Hi-tech.com.ua (Київ)
33 510 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 1536Wh (EFDELTA1500-EU) EFDELTA1500-EU
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800W 1536Wh DELTA 3 1500
Telemart.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Denika.ua (Харків)
38 630 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow DELTA 3 1500 (1536Wh) [EcoFlow|1500-2000Wh]
Tehnokrat.ua (Київ)
40 359 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
One-click.com.ua (Дніпро)
65 690 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
42 437 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Climatehall.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 EFDELTA1500-EU
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 519 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (Авіа) EFDELTA1500-EU-AV
icom.net.ua (Київ)
68 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 EFDELTA1500-EU
Motoblok.biz (Київ)
48 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Toiler.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Ecoflow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
inSale.com.ua (Київ)
33 850 грн.
← купити
Зарядна станцiя EcoFlow DELTA 3 1500 (1500 Вт*г/1800 Вт)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Zhuk.ua (Київ)
39 960 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) Авіа
Megalot.com.ua (Київ)
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500
Mydim.com.ua (Київ)
34 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1500 (EFDelta1500-EU) EFDELTA1500-EU
Openshop.ua (Київ)
38 362 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
41 309 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
37 632 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
49 500 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 (EFDELTA1500-EU) EFDELTA1500-EU
Sota.store (Київ)
37 180 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) EFDELTA1500-EU
Game-shop.com.ua (Київ)
38 699 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow delta 3 1500 1536Wh (efdelta1500-eu)
Tviy-Dim.com (Київ)
63 834 грн.
← купити
EcoFlow EcoFlow DELTA 3 1500
Венкон (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 / 1800 Вт / 1536 Вт/ч / LiFePO4 (EFDELTA1500-EU) EU
MAUDAU (Київ)
65 607 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 Black (EFDELTA1500-EU)
MTA.ua (Київ)
43 999 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) EFDELTA1500-EU
Kvshop.com.ua (Київ)
40 777 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) NW62705
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
41 513 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 / 1800 Вт / 1536 Вт/ч / LiFePO4 (EFDELTA1500-EU) EU EFDELTA1500-EU
Compx.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Ecoflow Delta 3 1500 / 1800 Вт / 1536 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA1500-EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) EU
Touch (Дніпро)
37 979 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (Авіа) EFDELTA1500-EU-AV
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1500 (1536Wh) / EF-DL-H15-3 EF-DL-H15-3
Comtrading.ua (Київ)
42 935 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 1536Wh (EFDELTA1500-EU) EFDELTA1500-EU
icom.net.ua (Київ)
57 081 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 EFDELTA1500-EU
icom.net.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU) UA EFDELTA1500-EU
Sota.store (Київ)
60 840 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow delta 3 1500w (efdelta3-eu)
Tviy-Dim.com (Київ)
41 474 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
MAUDAU (Київ)
74 893 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
MAUDAU (Київ)
44 004 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1500 євро розетки (EFDelta1500-EU)
MAUDAU (Київ)
47 723 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500, Black/Grey, 1800 Вт / 1536 Вт/ч, 2xType-C (100 Вт), 4xUSB (18 Вт), 2xDC, 4x220V, чиста
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
60 726 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500
Rozetka.ua (Київ)
39 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500
Rozetka.ua (Київ)
57 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500, 1800 Вт, 1536 Вт·год (електростанція для дому) міжнародня версія
Rozetka.ua (Київ)
43 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Rozetka.ua (Київ)
46 589 грн.
← купити
Зарядна станція "EcoFlow DELTA 3 1500" 1800 Вт 1536 Втгод (EFDELTA1500-EU)
Rozetka.ua (Київ)
58 979 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1536Wh | 1800W (EFDELTA1500-EU) Артикул 100575
Rozetka.ua (Київ)
90 210 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Rozetka.ua (Київ)
41 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-CN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Ecoflow Delta 3 1500 / 1800 Вт / 1536 Втгод / LiFePO4 літій-залізо-фосфат
Rozetka.ua (Київ)
69 450 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Rozetka.ua (Київ)
42 493 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 1536 Вт/год європейська розетка
Rozetka.ua (Київ)
42 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1500 1800Вт (1536 Вт/ч)
Rozetka.ua (Київ)
55 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1536Wh | 1800W (EFDELTA1500-EU)
Rozetka.ua (Київ)
42 249 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500
Rozetka.ua (Київ)
41 590 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3, 1500 (1536 Вт·год) Європейські розетки!!
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500
Rozetka.ua (Київ)
40 000 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 | 1536 Вт·год, 1800 Вт, LiFePO4, UPS, Wi-Fi, сонячна зарядка
Rozetka.ua (Київ)
68 784 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (Авіа) 1536 Вт·ч 3600 Вт LiFePO4 (EFDELTA1500-EU-AV)
Rozetka.ua (Київ)
72 279 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 1536 Wh / 1800 Вт / LiFePO4 / UPS / Wi-Fi / X-Boost (4895251629119)
Rozetka.ua (Київ)
56 590 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 (EFDELTA1500-EU)
Rozetka.ua (Київ)
44 800 грн.
← купити
Зарядна станція Ecoflow Delta 3 1500 / 1800 Вт / 1536 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA1500-EU)
Rozetka.ua (Київ)
44 700 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow DELTA 3 1500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія