шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки2Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 за ціною від 122100 грн.
Відео 47Фото 21

Характеристики та опис EcoFlow DELTA Pro 3

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 4000; Ємність батареї (Вт*год): 4096; Тип акумулятора: LiFePO4; Підключення дод. батареї; Дод. порти: ХТ60i (30 – 150 В / 15 А / 1600 Вт); Anderson port: 30 А; Вхідний порт ХТ60; DC вхід: 1 шт.
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність4000 Вт / 6000 Вт в режимі X-Boost /
Пікова потужність8000 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)4 шт.
USB-A (швидка зарядка)2
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
5 A
100 Вт
DC вихід1 шт DC5521 (12 В / 5 А)
Дод. портиLAN Port
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
DC вхід1 шт.
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 20 А / 1000 Вт /
Anderson port30 А
Дод. портиХТ60i (30 – 150 В / 15 А / 1600 Вт)
Батарея та час зарядки
Підключення дод. батареї
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї4096 Вт*год
Циклів зарядки4000
Потужність зарядки (розетка)3600 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)2600 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Колеса для транспортування
Ручка для перенесення
Габарити410x341x693 мм
Вага51.5 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  165000 грн.

Якщо дозволяє бюджет - треба брати.
23 грудня 2025, 15:08 #
Переваги:Швидкість заряджання - 3 кВт!!! Відсутність зовнішнього блоку живлення, підключення до станції через WiFi, колеса та ручка для транспортування

Недоліки:Ціна

Коментар:Взяли для роботи маленького офісу, на заміну Bluetti AC 200max. Найбільші переваги:
- Ємність та потужність - можна сказати найбільші серед станцій такого формату
- швидкість заряджання - від розетки може брати 3 кВт. Коли заряд доходить до 90% потужність зарядки поступово знижується. Звук вентилятора під час заряджання тихий.
- працює як ДБЖ, переключається дуже швидко. Станція весь час включена в розетку, а споживачі вже підключені до станції. При зникненні електрики від мережі всі прибори працюють.
- мобільність самої станції - можна забрати будь-куди з собою. Для орендованого житла або бізнесу - супер варіант.
Покупкою задоволені, зроблена якісно, все продумано до дрібниць - всі роз'єми/отвори закриваються кришечками які ховаються в середину. Навіть мережевий кабель і то має липучку, щоб його можна було акуратно скрутити, коли не користуєшся. Сподобалось відсутність зовнішнього блоку живлення. Додаток "юзерфрендлі", все налаштовується інтуїтивно та дуже швидко, підключається через WiFi та Bluetoth. Єдиний мінус - це ціна і підвищення цін в "гарячий сезон".
Коли станція з'явилась у продажу ціна була 149 999грн, у серпні2025 можна було взяти за 80к грн, у вересні2025 купили за 90к грн, у грудні2025 - ціна 130к грн ((((
Загалом ця станція більше підходить для "мобільного" використання, можна легко забрати туди де вона треба або відвезти на зарядку де є електрика. Для стаціонарного встановлення за ці гроші можна взяти більшу потужність/ємність.

Автор:Yuriy Gryshchenko  пользуюсь EcoFlow DELTA Pro 3 кілька місяців

Якісна станція, якої вистачає дійсно на довго.
25 грудня 2024, 23:47 #
Переваги:Висока потужність; Швидка зарядка; Тиха робота; Можливість контролю з телефону; Можливість підключення сонячних панелей.

Недоліки:Недоліків не виявив.

Коментар:Гарна станція. Обиралась для живлення приватного будинку.

Автор:Petro Dyachuk  пользуюсь EcoFlow DELTA Pro 3 кілька місяців

від 122 100  до 196 697 грн.
Зарядна станція EcoFlow Delta Pro 3 4000 Вт | 4096 Вт·г EU (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Buy.ua (Київ)
132 856 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EFDELTAPRO3-EU-Cbox
FOXTROT.UA (Київ)
174 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Justbuy.com.ua (Київ)
124 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox) 4000W 4096Wh EFDELTAPRO3-EU-CBox
GRO (Київ)
125 679 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EFDELTAPRO3-EU-CBox
Royko.com.ua (Київ)
134 199 грн.
← купити
EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Hi-tech.com.ua (Київ)
122 100 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox) DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Denika.ua (Харків)
132 736 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 (4096 Вт-ч) (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Техно Їжак (Київ)
174 099 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 (EFDELTAPRO3-EU-CBox) EU EFDELTAPRO3-EU-CBox
Sota.store (Київ)
128 196 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Easybay.com.ua (Київ)
123 477 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
160 738 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3
Mydim.com.ua (Київ)
122 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EFDELTAPRO3-EU-CBOX
Motoblok.biz (Київ)
124 990 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Timesport.com.ua (Львів)
134 260 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Semtech.com.ua (Луцьк)
139 568 грн.
← купити
EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Cthp.net.ua (Київ)
126 895 грн.
← купити
Зарядна станція Ecoflow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
inSale.com.ua (Київ)
122 390 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Smartmag.biz.ua (Львів)
124 201 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Megalot.com.ua (Київ)
158 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Zhuk.ua (Київ)
139 860 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta Pro 3 EU-Version (EFDeltaPRO3-EU-CBox) EFDELTAPRO3-EU-CBox
Openshop.ua (Київ)
135 509 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Game-shop.com.ua (Київ)
130 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 | 4096Wh 4000W (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
MAUDAU (Київ)
168 840 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version
MTA.ua (Київ)
162 399 грн.
← купити
EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox) Зарядна станція DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Kvshop.com.ua (Київ)
133 977 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox) NW60828
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
159 283 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Pro (4000W/4096Wh)
Rozetka.ua (Київ)
137 875 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Redprice.sale (Львів)
134 263 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Tomdom.in.ua (Львів)
134 269 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Saren.com.ua (Львів)
139 572 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Zaua.store (Львів)
139 565 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 4000Wh 4096W (EFDELTAPRO3-EU-CBox) EU-Version
MAUDAU (Київ)
196 697 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
MTA.ua (Київ)
149 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Rozetka.ua (Київ)
148 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3, 4096 Вт·год, 4000 Вт (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) міжнародна версія +перехідник
Rozetka.ua (Київ)
134 700 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Rozetka.ua (Київ)
134 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Rozetka.ua (Київ)
171 070 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 CH (CN версія), 4000 Вт, 4096 Вт·год, + перехiдники на эвро розетку в подарун
Rozetka.ua (Київ)
138 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Rozetka.ua (Київ)
139 373 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 / 4000 Вт / 4096 Втгод / LiFePO4 (EFDELTAPRO3-EU-CBox-int) / Теплотехніка
Rozetka.ua (Київ)
148 600 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 / 4000 Вт / 4096 Втгод / LiFePO4 (EFDELTAPRO3-EU-CBox) / Теплоремікс
Rozetka.ua (Київ)
148 700 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 4096Wh | 4000W (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Rozetka.ua (Київ)
142 949 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 EU-Version (EFDELTAPRO3-EU-CBox)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow DELTA Pro 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія