шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни73Опис Відгуки5Обговорення9Корисне7Аксесуари10+
Купити зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max за ціною від 16739 грн.
Відео 54Фото 13

Характеристики та опис EcoFlow RIVER 2 Max

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 512; Тип акумулятора: LiFePO4; Дод. порти: Х-Stream port (C13/14); Вхідний порт ХТ60; Від порту USB-C; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт. DC5521 (12.6 В / 3 A / 36 Вт)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність500 Вт
Пікова потужність1000 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею30 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A3 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-C1 шт.
5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12.6 В / 10 A / 126 Вт /
DC вихід2 шт. DC5521 (12.6 В / 3 A / 36 Вт)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей / 11 – 50 В / 13 A /
Від порту USB-C
Вхідний порт ХТ60
Дод. портиХ-Stream port (C13/14)
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї512 Вт*год
Циклів зарядки3000 / DOD>80% /
Час зарядки (розетка) 60 хв
Час зарядки (сонячна панель) 180 хв
Час зарядки (прикурювач) 307 хв
Потужність зарядки (розетка)660 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)220 Вт
Потужність зарядки (прикурювач)100 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +45 °C
Габарити196x270x260 мм
Вага6 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
1
0
1
3
хороша модель, сподобалося
25 листопада 2024, 12:10 #
Переваги:Швидка зарядка за 1 годину.
Наявність великої к-сті портів.
Програмне забезпечення
Легкість в керуванні
Шумить, але не дуже сильно

Недоліки:З підєднанням могла котла є певні нюанси, але не критичні.
Якщо є можливість, краще взяти трохи потужніший

Коментар:Вирішили придбати собі таку модель. Думали та розмірковували довго, але наявність дитини вдома та потреба в першу чергу живлення котла взимку для опалення квартири стали вирішальними факторами. Довго вивчали продавців, відгуки, і саму модель зарядної станції. Зупинились на цій і не жаліємо. 2й місяць вже в нас, декілька разів працювала на повну, поки закриває всі потреби. Була б можливість, взяли б рівер 2 про, все-таки запас потужності лишнім не буває
Впринципі для котла, ноута, зарядки гаджетів, ТВ, в мене і холодильник від неї працює - вистачає в такому сценарії який є зараз.

Автор:Ihor Vasylovych  пользуюсь EcoFlow RIVER 2 Max кілька місяців

Дороге щастя
2 грудня 2023, 11:50 #
Переваги:зручність використання, швидка зарядка, потіжність, режим UPS

Недоліки:ціна, шум кулера

Коментар:Якби не відключення світла, ніколи би не дізнався що таке зарядна станція, працюю з дому, тому подібна покупка сприймалася більше як інвестиція, а виявляється що річ в побуті доволі корисна: планові, аварійні відключення - а ви в будь який час зі світлом.
Підключив як UPS для ПК, із задачею справляється, при зникненні живлення переключення моментальне. Тестував в робочих умовах, при навантаженні 85Вт 100% заряду вистачило рівно на 4 години, а кулер увімкнувся на 90% і не вимикався до кінця. Зарядка до повної ємності зайняла заявлену +- годину. кулер трохи шумить, не критично, тим більше мені в навушниках його не чути)
(на фото права сторона станції, звідки йде забір повітря для кулера, притиснута до стіни - це тільки для фото, зазвичай забір повітря нормальний)
Варто відмітити, що на екрані відображається ВСЯ необхідна інформація по станції: що увімкнено, скільки споживає, на скільки вистачить. Також є зручний додаток на смартфон, де дублюється вся інформація про стан станції та здвіки можна здійснювати керування та налаштування станції.

Автор:Pavlo  пользуюсь EcoFlow RIVER 2 Max кілька місяців

Не відповідає заявленим ТТХ
20 квітня 2024, 00:24 #
Переваги:Акумулятор не відповідає ТТХ. Пишуть що батарея LiFePO4 а на справді літій-іонний акумулятор. Ще багато відео де виявляється обман з ємністью батареї. Батареї не відповідають ємністі. Попросив показати сертифікат щоб побачити що батарея сертифіцирована та відповідає заявленим ТТХ, мені прислали сертифікат для блютуз, радіочастот. І жодного слова про ємність та склад батареї. Будьте обережні, вас обманюють.

Недоліки:Обман

Коментар:Шахраї, почитайте їх сертифікат і зрозумієто що вони таке.

Автор:Таки да Майорчик

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
EcoFlow River 2 Max power station review - Root-Nation.com
EcoFlow Launched RIVER 2 MAX Portable Power Station
EcoFlow River 2 Max Review - StorageReview.com
від 16 739  до 54 293 грн.
Зарядна станція EcoFlow River 2 Max | 500 Вт | 512 Вт·год EU ( RIVER2Max )
Buy.ua (Київ)
19 891 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max UK
Justbuy.com.ua (Київ)
17 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max 500W 512Wh RIVER2MAX
GRO (Київ)
17 189 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (RIVER2Max-EU) EU
Touch (Дніпро)
17 549 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 2 Max
Hi-tech.com.ua (Київ)
23 790 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 2 Max
Megadom.net (Дніпро)
19 999 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 Max (ZMR610-B-EU)
Q-techno.com.ua (Київ)
18 663 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 MAX
Redprice.sale (Львів)
19 569 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max
Denika.ua (Харків)
18 328 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт-год) (RIVER2Max)
Техно Їжак (Київ)
19 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow RIVER 2 Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія