шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни94Опис Відгуки8Обговорення7Корисне3Аксесуари
Купити зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro за ціною від 19460 грн.
Відео 69Фото 14

Характеристики та опис EcoFlow RIVER 2 Pro

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 768; Тип акумулятора: LiFePO4; Дод. порти: Х-Stream port (C13/14); Вхідний порт ХТ60; Від порту USB-C; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт. DC5521 (12.6 В / 3 A / 36 Вт)
Рейтинг моделі: 5 з 5 (8 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність800 Вт
Пікова потужність1600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею30 мс
Виходи
Розеток (230 В)3 шт.
USB-A3 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-C1 шт.
5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12.6 В / 10 A / 126 Вт /
DC вихід2 шт. DC5521 (12.6 В / 3 A / 36 Вт)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей / 11 – 50 В / 13 A /
Від порту USB-C
Вхідний порт ХТ60
Дод. портиХ-Stream port (C13/14)
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї768 Вт*год
Циклів зарядки3000 / DOD>80% /
Час зарядки (розетка) 70 хв
Час зарядки (сонячна панель) 210 хв
Час зарядки (прикурювач) 461 хв
Потужність зарядки (розетка)940 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)220 Вт
Потужність зарядки (прикурювач)100 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +45 °C
Габарити226x270x260 мм
Вага7.8 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
6
чудова модель, дуже сподобалося
2 вересня 2024, 13:57 #
Переваги:+ Быстрая зарядка станции
+ Разъёмов AC/DC, USB и type-c достаточно для подключения гаджетов
+ Расположение разъёмов на фронтальной части
+ Информативный дисплей
+ Имеется приложение для настройки зарядной станции работает через wi-fi и bluetooth
+ Новый тип аккумуляторной батареи LeFePO4 продлевающий жизнь зарядной станции
+ Компактный размер
+ Вентилятор охлаждения зарядной станции работает не громче холодильника
+ Конкурентная цена с другими малоизвестными производителями

Недоліки:- ёмкость аккумуляторной батареи (хотелось бы больше но цена кусается)
- отсутствует площадка беспроводной зарядки (не критично)
- отсутствует встроенный фонарь освещения (можно подключить внешний)

Коментар:Зарядную станцию с головой хватает для бытовых нужд при заряде станция на 100% и потребителей (Холодильник - 148 вт/ч, LED телевизор 24" - 15-20 вт/ч, роутер wi-fi +ONU - 8вт/ч) в суммарной нагрузки мощности 171 вт/ч, соответственно номинальная ёмкость станции 768 вт/ч делим на 171 Вт час, получаем непрерывную работоспособность в таком тандеме 4,5 часа. При веерных отключениях электроэнергии по 3 часа вполне достаточно. Подключал СВЧ печь на половину мощности 380Вт - СВЧ работает нестабильно, 10 секунд греет далее 10 секунд трещит наверное не греет, стакан воды за 2 минуты еле нагрела, думаю тарелку с едой будет греть 5-7 минут. Для меня самый большой плюс в отличие от других зарядных станций например конкурент в ценовом сегменте это быстрая зарядка самой станции Ecoflow - 70мин, Bluetti EB70 - 240мин. Дальше выбор за вами, мирного неба!

отличная модель, очень понравилось
15 липня 2025, 17:18 #
Переваги:Зарядка за час. Возможность подключить солнечную панель и стать независимым от розетки. (Важно в условиях полей)

Недоліки:Всего один тайп си выход.

Коментар:Отличная станция! Хватает на все девайсы с головой.
От нее кормяться: Стим дек, телефон, модем, наушники, фонарики, часы, бритва.

Автор:Nedeloff

чудова модель, дуже сподобалося
15 грудня 2024, 17:44 #
Переваги:Якісніше за більшість аналогів, має зручний додаток

Недоліки:Все влаштовує

Коментар:Придбала мати для того, щоб працювати. Я був в якості tech bro, який їй це порекомендував. Ну що, тепер вона в змозі пропрацювати повноцінний робочий день з підключеним до ноутбука монітором, мишкою та клавіатурою. Все задовольняє. Навіть не намагайтесь заживляти ним ігровий ПК, що споживає більше 400 Втгод заряд буде прикро розтавати на очах. Хоча... вам видніше

Автор:Max Rockatansky  пользуюсь EcoFlow RIVER 2 Pro кілька місяців

Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Сколько будет держать,если подключить газовый Читать...
PriceHub AI9 лютого 2026, 18:07
Зарядна станція [EcoFlow RIVER 2 Pro](%id:2308123%) має номінальну ємність 768 Вт·год. Якщо підключити газовий котел на 156 Вт, то теоретично, при повному заряді, станція зможе працювати приблизно 4,9 години (768 Вт·год / 156 Вт = 4,92 години). Однак, враховуючи, що під час роботи можуть бути втрати енергії, реальний час роботи може бути меншим.
[Відповідь була сформована на основі специфікацій продукту EcoFlow RIVER 2 Pro, яка має ємність 768 Вт·год, а також розрахунків, що базуються на потужності газового котла 156 Вт. Це дозволяє оцінити теоретичний час роботи станції при підключенні даного навантаження.]
Инструкция к EcoFlow RIVER 2 Pro
EcoFlow River 2 Pro Review | Tested & Rated - Outdoor Gear Lab
EcoFlow River 2 Pro Review: Power Boost Included
від 19 460  до 45 990 грн.
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro | 800 Вт | 768 Вт·год EU (RIVER2PRO)
Buy.ua (Київ)
27 422 грн.
← купити
Зарядна станція ECOFLOW RIVER 2 Pro 768Wh 800Вт 213333 mAh (СТ-00003121) СТ-00003121
FOXTROT.UA (Київ)
26 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Justbuy.com.ua (Київ)
21 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 PRO (768Wh) (RIVER2PRO)
Nkt.ua (Київ)
30 566 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro CN 800W 768Wh RIVER2PRO CN
GRO (Київ)
22 389 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Touch (Дніпро)
20 399 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 768 Вт·г (ZMR620-B-EU)
Babuy.com.ua (Київ)
28 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 800 Вт, 768 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) CN
Ecodrive.in.ua (Одеса)
20 990 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh 800W (RIVER2PRO) Ua
Цифра (Київ)
24 449 грн.
← купити
EcoFlow RIVER2PRO
Mallprix.com (Київ)
24 804 грн.
← купити
Ecoflow River 2 Pro
Hi-tech.com.ua (Київ)
29 790 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (RIVER2PRO)
Q-techno.com.ua (Київ)
22 694 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Royko.com.ua (Київ)
21 790 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh
Redprice.sale (Львів)
29 012 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 800W 768Wh RIVER2PRO
Telemart.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція ECOFLOW River 2 PRO
ТЕХНОточка (Київ)
31 992 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow river 2 Pro (river2pro)
Tviy-Dim.com (Київ)
33 235 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Denika.ua (Харків)
21 946 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Sota.store (Київ)
21 375 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro
Foroom.com.ua (Київ)
28 004 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro ZMR620-B-EU
Openshop.ua (Київ)
23 320 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 ProOEM RIVER2PROOEM
Click.ua (Київ)
24 870 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 530 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 2 Pro
iTMag.ua (Київ)
20 899 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro-CN/ Black/ 768Wh EFR620
Berloga.kh.ua (Львів)
21 850 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 Pro (768Wh) RIVER2PRO-EU [EcoFlow|500-1000Wh]
Tehnokrat.ua (Київ)
24 648 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Toiler.com.ua (Київ)
← купити
EcoFlow RIVER 2 Pro
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, 800W/768Wh (RIVER2PRO) RIVER2PRO
ifrukt.com (Дніпро)
23 599 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (ZMR620-B-EU) ZMR620-B-EU
Reader.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 768Вт/ч (ZMR620-B-EU) ZMR620-B-EU
Comtrading.ua (Київ)
19 935 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 Pro
Game-shop.com.ua (Київ)
29 199 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 ProOEM RIVER2PROOEM
icom.net.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh
Semtech.com.ua (Луцьк)
23 074 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 2 Pro (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
23 687 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro EU
Freephone.in.ua (Київ)
20 380 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro ZMR620-B-EU
Motoblok.biz (Київ)
22 299 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro (RIVER2PRO)
Zhuk.ua (Київ)
22 727 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 800 Вт 768 Вт/год LiFePO4 (RIVER2PRO)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Mydim.com.ua (Київ)
19 460 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 560 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 768Wh TAKCZMR620BEU
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
28 894 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (768Wh | 800W) EU
MAUDAU (Київ)
34 149 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (ZMR620-B-EU)
MTA.ua (Київ)
23 999 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 2 Pro RIVER2PRO
Kvshop.com.ua (Київ)
22 577 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro EU NW40336
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
23 006 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro (ZMR620BEU)
Rozetka.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro SA
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro CN
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 800W 768Wh
GRO (Київ)
21 159 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 2 Pro CN
Hi-tech.com.ua (Київ)
31 800 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh
Tomdom.in.ua (Львів)
29 018 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 ProOEM
Tviy-Dim.com (Київ)
26 049 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro CN
Denika.ua (Харків)
22 862 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 Pro CN
Game-shop.com.ua (Київ)
22 399 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh
Timesport.com.ua (Львів)
23 068 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh
Redprice.sale (Львів)
23 071 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh
Tomdom.in.ua (Львів)
23 077 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh
Timesport.com.ua (Львів)
29 009 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh
Semtech.com.ua (Луцьк)
29 015 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
23 559 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro CN
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 798 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 800W/768Wh (River2PRO) 60180-ska
MAUDAU (Київ)
29 063 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 pro 768 вт/год
MAUDAU (Київ)
45 501 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 800 Вт 768 Вт/год LiFePO4 (RIVER2PRO)
MAUDAU (Київ)
31 519 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (Global)
MAUDAU (Київ)
40 305 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro EU
MAUDAU (Київ)
24 387 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 800W 768 Wh EU розетки євро
MAUDAU (Київ)
27 238 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 800W 768Wh LiFePO4
MAUDAU (Київ)
29 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 ProOEM RIVER2PROOEM
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
25 510 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 800 Вт, 768 Вт·год
Rozetka.ua (Київ)
27 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro / 800 Вт / 768 Вт-год / EU / Євро
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція портативна EcoFlow RIVER 2 Pro 768 Вт/год чорний
Rozetka.ua (Київ)
24 799 грн.
← купити
Зарядна станція портативна EcoFlow RIVER 2 Pro 768 Вт/год чорний (ZMR620-CN)
Rozetka.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 800 Вт 768 Вт/год LiFePO4 (RIVER2PRO)
Rozetka.ua (Київ)
31 799 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (Global)
Rozetka.ua (Київ)
26 569 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro — 800 W / 768 Wh — електростанція (ДБЖ) екофло для будинку, квартири
Rozetka.ua (Київ)
23 990 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (EU) — 800 W / 768 Wh — електростанція (ДБЖ)
Rozetka.ua (Київ)
27 990 грн.
← купити
Зарядна станція портативна EcoFlow RIVER 2 Pro 768 Вт/год чорний (ZMR620-CN)
Rozetka.ua (Київ)
24 899 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 2 pro 768 вт*год
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (768 Вт·год) Гарантія 6 місяців.
Rozetka.ua (Київ)
34 799 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Rozetka.ua (Київ)
23 822 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 768Wh 210000 mAh 800W Grey (RIVER2PRO) EU
Rozetka.ua (Київ)
30 500 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 PRO 768 Вт/год європейська розетка
Rozetka.ua (Київ)
28 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 800Вт (768 Вт/ч)
Rozetka.ua (Київ)
28 795 грн.
← купити
Зарядна портативна станція EcoFlow RIVER 2 Pro /768 Вт/г (RIVER2PRO)
Rozetka.ua (Київ)
45 990 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro 768Wh | 800W (ZMR620-B-EU)
Rozetka.ua (Київ)
24 949 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro EU
Rozetka.ua (Київ)
24 699 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (ZMR620-CN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Rozetka.ua (Київ)
29 099 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Rozetka.ua (Київ)
28 964 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Rozetka.ua (Київ)
26 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (768 Вт·год / 800 Вт)
Rozetka.ua (Київ)
29 000 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow RIVER 2 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія