шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки1Обговорення3Корисне4Аксесуари10+
Купити зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max за ціною від 15270 грн.
Відео 33Фото 13

Характеристики та опис EcoFlow RIVER 3 Max

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 572; Тип акумулятора: LiFePO4; Підключення дод. батареї; Дод. порти: USB Type B; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід
Рейтинг за відгуками:
0
1
Комплектаціяз акумуляторним блоком
Номінальна потужність600 Вт
Пікова потужність1200 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)3 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-C1 шт.
5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12.6 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60
Дод. портиUSB Type B
Батарея та час зарядки
Підключення дод. батареї
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї572 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 90 хв
Час зарядки (сонячна панель) 192 хв
Час зарядки (прикурювач) 390 хв
Потужність зарядки (розетка)380 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)220 Вт
Потужність зарядки (прикурювач)220 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації-20 °C ~ +40 °C
Габарити234x224x256 мм
Вага8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
23 грудня 2025, 20:32 #
Переваги:Окремі батарейні блоки , не дуже важкий

Недоліки:Поки що нічого

Коментар:Мені дуже подобається, гарна модель.

Автор:коля Коваленко  пользуюсь EcoFlow RIVER 3 Max кілька місяців

Affordable EcoFlow River 3 Plus 600-watt portable power station ...
EcoFlow River 3 Plus Review: A Perfect Starter Power Station
EcoFlow River 3 Plus Power Station review - The Gadgeteer
від 15 270  до 42 517 грн.
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max | 600 Вт | 572 Вт·г EU (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Buy.ua (Київ)
21 220 грн.
← купити
Зарядна станція ECOFLOW RIVER 3 MAX (EFRIVER3Max-EU-CBOX) EFRIVER3Max-EU-CBOX
FOXTROT.UA (Київ)
32 999 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Justbuy.com.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) 600W 572Wh EFRIVER3Max-EU-CBOX
GRO (Київ)
16 729 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max, 600 Вт, 572 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) International
Ecodrive.in.ua (Одеса)
15 490 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max 572Wh 600W (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Цифра (Київ)
15 887 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Megadom.net (Дніпро)
19 790 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Hi-tech.com.ua (Київ)
15 270 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Redprice.sale (Львів)
23 016 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max 600W 572Wh
Telemart.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Зарядна станція ECOFLOW RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
ТЕХНОточка (Київ)
17 199 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Denika.ua (Харків)
21 239 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Техно Їжак (Київ)
15 299 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) EFRIVER3Max-EU-CBOX
Sota.store (Київ)
17 550 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow River 3 Max (EFRiver3Max-EU-CBOX) TAKCRIVER3MAX
Openshop.ua (Київ)
27 900 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Toiler.com.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Tehnomart.com (Київ)
21 262 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Elektron.ua (Київ)
19 372 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow RIVER 3 Max (572Wh) [EcoFlow|500-1000Wh]
Tehnokrat.ua (Київ)
20 108 грн.
← купити
Комплект зарядной станции EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) EFRIVER3Max-EU-CBOX
Game-shop.com.ua (Київ)
16 299 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Smartmag.biz.ua (Львів)
16 119 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max TAKCRIVER3MAX
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
22 324 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Cthp.net.ua (Київ)
15 295 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
TEHNOS.UA (Київ)
16 651 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max / 600 Вт / 572 Вт⋅год / LiFePO4 EFRIVER3Max-EU-CBOX
Hns.com.ua (Львів)
25 359 грн.
← купити
Комплект зарядной станции EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Mobileplanet.ua (Одеса)
23 415 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) EFRIVER3Max-EU-CBOX
XStore.ua (Київ)
19 299 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) EFRIVER3Max-EU-CBOX
ifrukt.com (Дніпро)
17 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Zhuk.ua (Київ)
17 233 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Easybay.com.ua (Київ)
16 562 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max
Tehnomarket.ua (Вінниця)
17 809 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
15 555 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow River 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
16 600 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) (572Wh | 600W)
MAUDAU (Київ)
24 679 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
MTA.ua (Київ)
← купити
EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) Зарядна станція RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Kvshop.com.ua (Київ)
16 877 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX) NW67558
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
16 740 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max 600Вт, 572 Вт/год
Rozetka.ua (Київ)
19 975 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Tomdom.in.ua (Львів)
23 022 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Saren.com.ua (Львів)
23 023 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Timesport.com.ua (Львів)
23 013 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max / 600 Вт / 572 Вт⋅год / LiFePO4
Tehnomarket.ua (Вінниця)
22 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max 572Wh | 600W
MAUDAU (Київ)
42 517 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max
MAUDAU (Київ)
25 952 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max/600 Вт/572 Вт⋅год/LiFePO4
MAUDAU (Київ)
23 789 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max / 600 Вт / 572 Втгод / LiFePO4 (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
17 899 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
18 299 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 MAX / 572 Втгод / LiFePO4 (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max, 600 Вт, 572 Вт·год
Rozetka.ua (Київ)
23 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max
Rozetka.ua (Київ)
20 079 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max / 600 Вт / 572 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
23 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max 572Wh | 600W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max / 600 Вт / 572 Втгод / LiFePO4 (EFRIVER3Max)
Rozetka.ua (Київ)
23 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max / 600 Вт / 572 Втгод / LiFePO4 (EFRIVER3Max)
Rozetka.ua (Київ)
22 500 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
23 363 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max (572 Вт · год) 600 Вт
Rozetka.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max / 600 Вт / 572 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
24 709 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max 600Вт (572 Вт/год)
Rozetka.ua (Київ)
26 495 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max 572Wh | 600W (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
18 949 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max
Rozetka.ua (Київ)
24 490 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Max 572Wh 600 Вт LiFePO4 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
18 159 грн.
← купити
Комплект зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Max (EFRIVER3Max-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
21 600 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow RIVER 3 Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія