шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Пилосос ECOVACS DeeBot X11 Pro Omni

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос ECOVACS DeeBot X11 Pro Omni за ціною від 30650 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис ECOVACS DeeBot X11 Pro Omni

Габарити (см): 9.8x35.3x35.1; Рівень шуму (дБ): 63; Площа прибирання (м²): 400; Час роботи (хв): 254; Ємність акумулятора (Агод): 6.4; Живлення: акумулятор; Бак для мийного засобу; Заправка водою з док-станції; Самоочищення насадки;єм брудної води док-станції: 2.2; Об'єм чистої води док-станції (л): 4
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Регулювання подачі води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування19500 Па
Об'єм пилозбірника0.22 л
Об'єм ємності для води0.11 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
розпізнавання предметів
камера відеоспостереження
Побудова карти приміщеннядалекоміром + камера
Обмеження площі прибираннячерез додаток
Пам'ять кількох карт (поверхів)
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri
Подолання порога40 мм
Насадки в комплекті
Функції насадокбічна щітка
турбощітка
висувний полотер
Док-станція
Зарядна станція+
Док-станція з пилозбірником
Пилозбірник станціїодноразовий мішок
Об'єм пилозбірника док-станції2.5 л
Обʼєм чистої води док-станції4 л
Об'єм брудної води док-станції2.2 л
Самоочищення насадки
Заправка водою з док-станції
Бак для мийного засобу
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора6.4 Агод
Час роботи254 хв
Час зарядки3.1 год
Інше
Площа прибирання400 м²
Рівень шуму63 дБ
Габарити (ВхШхГ)9.8x35.3x35.1 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 30 650  до 65 999 грн.
Робот-пилосос ECOVACS Deebot X11 Pro Omni
Touch (Дніпро)
40 199 грн.
← купити
Ecovacs Робот-пилосос Ecovacs Deebot X11 PRO OMNI Black
MTA.ua (Київ)
38 099 грн.
← купити
Робот-пилосос ECOVACS X11 PRO OMNI DEX99-1 BLACK
FOXTROT.UA (Київ)
49 999 грн.
← купити
Робот-пилосос Ecovacs Deebot X11 Pro Omni DEX99-1 BLACK
ШО (Київ)
46 999 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням ECOVACS Deebot X11 Pro Omni (DEX99-1 BLACK)
Foroom.com.ua (Київ)
43 357 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Ecovacs Deebot X11 Pro Omni -
Openshop.ua (Київ)
44 594 грн.
← купити
ECOVACS DEEBOT X11 PRO OMNI (DEX99-1 BLACK)
Pro100market.com.ua (Київ)
44 682 грн.
← купити
ECOVACS DEEBOT X11 PRO OMNI (DEX99-1 BLACK)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
44 907 грн.
← купити
Пилосос Ecovacs Deebot X11 Pro Omni (DEX99-1 BLACK) DEX99-1 BLACK
Itbox.ua (Київ)
← купити
ECOVACS Deebot X11 Pro Omni (DEX99-1 Black)
Megadom.net (Дніпро)
39 300 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ECOVACS DeeBot X11 Pro Omni, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос ECOVACS DeeBot X11 Pro Omni. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос ECOVACS DeeBot X11 Pro Omni у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія