шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни97Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити пилосос Roborock Saros 10 за ціною від 37224 грн.
Відео 1Фото 36

Характеристики та опис Roborock Saros 10

Вага (кг): 4.1; Габарити (см): 7.98x35x35.3; Рівень шуму (дБ): 52; Час роботи (хв): 220; Ємність акумулятора (Агод): 6.4; Напруга батареї (В): 14.4; Живлення: акумулятор; Бак для мийного засобу; Заправка водою з док-станції; Самоочищення насадки;єм брудної води док-станції: 3.5; Об'єм чистої води док-станції (л): 4
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування22000 Па
Об'єм пилозбірника0.27 л
Об'єм ємності для води0.07 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняEPA 11
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
розпізнавання предметів
камера відеоспостереження
Побудова карти приміщеннядалекоміром + камера
Обмеження площі прибираннячерез додаток
Пам'ять кількох карт (поверхів)
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa
Подолання порога40 мм
Насадки в комплекті
Функції насадоквисувна щітка
вологе протирання (вібро)
Док-станція
Зарядна станція+
Док-станція з пилозбірником
Пилозбірник станціїодноразовий мішок
Обʼєм чистої води док-станції4 л
Об'єм брудної води док-станції3.5 л
Самоочищення насадки
Заправка водою з док-станції
Бак для мийного засобу
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї14.4 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора6.4 Агод
Час роботи220 хв
Час зарядки2.5 год
Інше
Рівень шуму52 дБ
Габарити (ВхШхГ)7.98x35x35.3 см
Вага4.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 37 224  до 68 609 грн.
Робот-пилосос Roborock Saros 10 Black
Touch (Дніпро)
39 999 грн.
← купити
Робот-пилосос ROBOROCK Saros 10 WH
Tovary.com.ua (Київ)
44 999 грн.
← купити
RoboRock Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black
MTA.ua (Київ)
39 499 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White (S1002-00) S1002-00
GRO (Київ)
38 199 грн.
← купити
Робот-пилосос ROBOROCK Saros 10 White 1139656
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 1139657
Moyo.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
ROBOROCK SAROS 10 WHITE
Pro100market.com.ua (Київ)
42 311 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White
Openshop.ua (Київ)
38 167 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Foroom.com.ua (Київ)
38 534 грн.
← купити
Пилосос Roborock Saros 10 White
Itbox.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White
Цифра (Київ)
39 560 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White
Stls.store (Київ)
39 960 грн.
← купити
ROBOROCK SAROS 10 WHITE
Vodogreyka.com.ua (Київ)
42 524 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Tendo.com.ua (Київ)
46 951 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 (Black) S1052-00
Jabko.ua (Львів)
45 399 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White
Click.ua (Київ)
62 999 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Roborock Saros 10 Black UA
Techno-kym.com.ua (Київ)
37 670 грн.
← купити
Пилосос Roborock Saros 10 White
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос ROBOROCK Saros 10 White
ТЕХНОточка (Київ)
42 939 грн.
← купити
Робот-пилесос с влажной уборкой RoboRock Saros 10 Black
Denika.ua (Харків)
37 224 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Justbuy.com.ua (Київ)
38 069 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black (S1052-00)
Техно Їжак (Київ)
44 899 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
42 001 грн.
← купити
RoboRock Saros 10 Black Saros10Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White
Кібернетики (Київ)
← купити
RoboRock Saros 10 Black (S1052-00)
Mobileplanet.ua (Одеса)
41 274 грн.
← купити
RoboRock Saros 10 White
Luckylink.kiev.ua (Київ)
38 387 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black
Zhuk.ua (Київ)
39 268 грн.
← купити
Roborock Saros 10 White
Tehnomart.com (Київ)
38 447 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
38 849 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White 1139656
Comtrading.ua (Київ)
68 609 грн.
← купити
ROBOROCK SAROS 10 WHITE
1smarty.com.ua (Київ)
42 099 грн.
← купити
Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock Saros 10 Black
Game-shop.com.ua (Київ)
43 299 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 Black ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
40 402 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White
Axm.com.ua (Харків)
37 999 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black
Soho.com.ua (Київ)
40 989 грн.
← купити
Пилосос Roborock Saros 10 White
icom.net.ua (Київ)
43 214 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White UA
Sota.store (Київ)
38 901 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black UA UCRF
MAUDAU (Київ)
39 961 грн.
← купити
Roborock Saros 10 White Робот-пилосос Saros 10 White
Kvshop.com.ua (Київ)
40 377 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Roborock Saros 10 Black UA MO-98419
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
37 699 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black (1139657)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
RoboRock Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White
MTA.ua (Київ)
41 699 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black (S1052-00) S1052-00
GRO (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White
Foroom.com.ua (Київ)
45 149 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black
Цифра (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black
Stls.store (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White
Tendo.com.ua (Київ)
45 000 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 (White) S1002-00
Jabko.ua (Львів)
46 499 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Roborock Saros 10 White UA
Techno-kym.com.ua (Київ)
38 150 грн.
← купити
Робот-пилесос с влажной уборкой RoboRock Saros 10 White
Denika.ua (Харків)
41 999 грн.
← купити
Робот-пилосос ROBOROCK Saros 10 Black
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Roborock Saros 10 Black
Tehnomart.com (Київ)
39 195 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black 1139657
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black UA (1139657)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Робот-пилосос roborock Saros 10 wh
Tviy-Dim.com (Київ)
44 365 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White
Soho.com.ua (Київ)
← купити
RoboRock Saros 10 Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
RoboRock Saros 10 White Saros10White
COMFY.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
45 976 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 Black UA
Sota.store (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White UA UCRF
MAUDAU (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 білий
MAUDAU (Київ)
47 608 грн.
← купити
Roborock Saros 10 Black Робот-пилосос Saros 10 Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Roborock Saros 10 White UA MO-98412
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White (1139656)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
42 799 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White (51002-00)
Rozetka.ua (Київ)
39 299 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
56 634 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
45 299 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black 311295
Rozetka.ua (Київ)
57 200 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White 309865
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
42 899 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
57 036 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Saros 10 Black (1139657) [135491]
Rozetka.ua (Київ)
42 299 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Roborock Saros 10 White UA
Rozetka.ua (Київ)
48 644 грн.
← купити
Робот-пилесос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
38 341 грн.
← купити
Робот-пилесос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White
Rozetka.ua (Київ)
43 259 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
44 606 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пилосос Roborock Saros 10 Black Roborock Saros 10 Black 1043247
Rozetka.ua (Київ)
52 799 грн.
← купити
Пилосос Roborock Saros 10 White Roborock Saros 10 White 1043248
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот Пилосос Roborock Saros 10 White
Rozetka.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
Робот Пилосос Roborock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот - пилосос Roborock Saros 10 білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 White
Rozetka.ua (Київ)
42 439 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Saros 10 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Roborock Saros 10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Roborock Saros 10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Roborock Saros 10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія