шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни115Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Roborock Q7 TF за ціною від 5665 грн.
Відео 3Фото 22

Характеристики та опис Roborock Q7 TF

Габарити (см): 9.9x32.5x32.5; Рівень шуму (дБ): 65; Площа прибирання (м²): 100; Час роботи (хв): 150; Ємність акумулятора (Агод): 3.2; Живлення: акумулятор; Зарядна станція; турбощітка; Функції насадок: бокові щітки: бічна щітка; Подолання порога (мм): 20; Голосовий асистент: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Регулювання подачі води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування10000 Па
Об'єм пилозбірника0.4 л
Об'єм ємності для води0.28 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
Побудова карти приміщеннядалекоміром (лазером)
Обмеження площі прибираннячерез додаток
Пам'ять кількох карт (поверхів)
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri
Подолання порога20 мм
Насадки в комплекті
Функції насадокбічна щітка
турбощітка
Док-станція
Зарядна станція+
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора3.2 Агод
Час роботи150 хв
Час зарядки4 год
Інше
Площа прибирання100 м²
Рівень шуму65 дБ
Габарити (ВхШхГ)9.9x32.5x32.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 665  до 11 694 грн.
RoboRock Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White
MTA.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00) Q7TF02-00
GRO (Київ)
5 769 грн.
← купити
Робот-пилосос ROBOROCK Q7 TF Black (1141766) 1141766
FOXTROT.UA (Київ)
5 999 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White 1141765
Moyo.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Openshop.ua (Київ)
5 995 грн.
← купити
ROBOROCK Q7 TF BLACK
Pro100market.com.ua (Київ)
7 194 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White
Foroom.com.ua (Київ)
5 665 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 Tf White
Цифра (Київ)
5 849 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 Tf White
Stls.store (Київ)
5 908 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00) Q7TF02-00
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
7 600 грн.
← купити
ROBOROCK Q7 TF BLACK
Vodogreyka.com.ua (Київ)
7 230 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Tendo.com.ua (Київ)
6 310 грн.
← купити
Roborock Q7 TF Black
Mallprix.com (Київ)
5 814 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF (White) Q7TF02-00
Jabko.ua (Львів)
8 999 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White (1141765) 1141765
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 171 грн.
← купити
Робот-пилосос ROBOROCK Q7 TF Black
ТЕХНОточка (Київ)
6 096 грн.
← купити
Roborock Q7 TF White
Tehnomart.com (Київ)
7 900 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White
Click.ua (Київ)
← купити
RoboRock Q7 TF Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 994 грн.
← купити
Робот-пилосос миючий Roborock Q7 TF (1141766) Black 1141766
Vodafone.ua (Київ)
← купити
RoboRock Q7 TF Black Q7TFBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF Black
Soho.com.ua (Київ)
6 149 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 693 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White
Comtrading.ua (Київ)
10 720 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White
Nkt.ua (Київ)
10 404 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Функція миття підлоги Карта приміщення 65 дБ білий DODKQ7TFB
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 085 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White 1141765
Skay.ua (Одеса)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White (1141765)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White (Q7TF02-00) UA UCRF
Tehnomarket.ua (Вінниця)
6 439 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White
Denika.ua (Харків)
7 799 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Roborock Q7 TF White (1141765)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 980 грн.
← купити
ROBOROCK Q7 TF BLACK
1smarty.com.ua (Київ)
7 158 грн.
← купити
RoboRock Roborock Q7 TF Black
Венкон (Київ)
10 394 грн.
← купити
Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
8 132 грн.
← купити
Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
7 577 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 168 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF Black
Техно Їжак (Київ)
9 299 грн.
← купити
RoboRock Q7 TF Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 692 грн.
← купити
Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00) Q7TF02-00
Game-shop.com.ua (Київ)
9 499 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black UA
Sota.store (Київ)
10 494 грн.
← купити
Пилосос-робот Xiaomi RoboRock q7 tf White
Tviy-Dim.com (Київ)
6 529 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Roborock Q7 TF White UA
Techno-kym.com.ua (Київ)
5 827 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White (Q7TF02-00) UA UCRF
MAUDAU (Київ)
9 399 грн.
← купити
Roborock Q7 TF White Робот-пилосос Q7 TF White
Kvshop.com.ua (Київ)
6 477 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Roborock Q7 TF White UA MO-98424
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 276 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
RoboRock Робот-пилосос RoboRock Q7 TF Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black Q7TF52-00
GRO (Київ)
← купити
Робот-пилосос ROBOROCK Q7 TF White (1141765) 1141765
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black (1141766) 1141766
Moyo.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00) Q7TF02-00
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 Tf Black
Цифра (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 Tf Black
Stls.store (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White
Tendo.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF (Black) Q7TF52-00
Jabko.ua (Львів)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black (1141766) 1141766
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Saren.com.ua (Львів)
8 172 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Zaua.store (Львів)
8 165 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF Black
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black
Click.ua (Київ)
← купити
RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Робот-пилосос миючий Roborock Q7 TF (1141765) White 1141765
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 935 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 142 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black
Comtrading.ua (Київ)
8 611 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF, h=9.9см, вологе прибирання, конт пил -0.4л, автон. робота до 150хв, Wi-Fi, білий 1141765
Comtrading.ua (Київ)
5 893 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Redprice.sale (Львів)
11 694 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White
Кібернетики (Київ)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF 1141766 Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Timesport.com.ua (Львів)
8 162 грн.
← купити
Робот-пилосос ROBOROCK Q7 TF White (Q7TF02-00)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Roborock Q7 TF Black
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Denika.ua (Харків)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00) (Q7TF02-00)
Техно Їжак (Київ)
9 899 грн.
← купити
RoboRock Q7 TF White
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock Q7 TF Black
Game-shop.com.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock q7 tf Black (q7tf52-00) ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Пилосос-робот RoboRock q7 tf Black
Tviy-Dim.com (Київ)
5 939 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White (Q7TF02-00) UA Q7TF02-00
Sota.store (Київ)
6 347 грн.
← купити
RoboRock Roborock Q7 TF White
Венкон (Київ)
← купити
RoboRock Q7 TF White Q7TFWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White UA UCRF
MAUDAU (Київ)
6 653 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black (Q7TF52-00) UA UCRF
MAUDAU (Київ)
← купити
Робот-пилосос із вологим прибиранням RoboRock Q7 TF (Q7TF02-00) білий
MAUDAU (Київ)
7 835 грн.
← купити
Roborock RoboRock Q7 TF Black Робот-пилосос RoboRock Q7 TF Black
Kvshop.com.ua (Київ)
6 777 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black (Q7TF52-00) UA MO-98995
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 742 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Rozetka.ua (Київ)
8 026 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Rozetka.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Rozetka.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White
Rozetka.ua (Київ)
9 067 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Rozetka.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White (Q7TF02-00) UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
6 879 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White 311291
Rozetka.ua (Київ)
9 158 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black (Q7TF52-00) UA
Rozetka.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF White
Rozetka.ua (Київ)
9 220 грн.
← купити
Робот-пилосос Roborock Q7 TF Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White
Rozetka.ua (Київ)
8 189 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Rozetka.ua (Київ)
6 759 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White
Rozetka.ua (Київ)
6 615 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF Black
Rozetka.ua (Київ)
8 639 грн.
← купити
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White
Rozetka.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q7 TF White (Q7TF02-00)
Rozetka.ua (Київ)
9 317 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Roborock Q7 TF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Roborock Q7 TF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Roborock Q7 TF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія