шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пилосос Mova E20s Pro за ціною від 6249 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Mova E20s Pro

Вага (кг): 2.8; Габарити (см): 9.6x32x32; Рівень шуму (дБ): 62; Площа прибирання (м²): 175; Час роботи (хв): 260; Ємність акумулятора (Агод): 3.2; Живлення: акумулятор; Зарядна станція; турбощітка; Функції насадок: бокові щітки: бічна щітка; Подолання порога (мм): 22; Голосовий асистент: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Регулювання подачі води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування13000 Па
Об'єм пилозбірника0.33 л
Об'єм ємності для води0.25 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняEPA 11
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
Побудова карти приміщеннядалекоміром (лазером)
Обмеження площі прибираннячерез додаток
Пам'ять кількох карт (поверхів)
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri
Подолання порога22 мм
Насадки в комплекті
Функції насадокбічна щітка
турбощітка
Док-станція
Зарядна станція+
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора3.2 Агод
Час роботи260 хв
Час зарядки6 год
Інше
Площа прибирання175 м²
Рівень шуму62 дБ
Габарити (ВхШхГ)9.6x32x32 см
Вага2.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 249  до 15 459 грн.
Mova Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
MTA.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Робот-пилосос MOVA E20s Pro-EUA RLE23SA
FOXTROT.UA (Київ)
6 999 грн.
← купити
Робот-пилосос MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA) RLE23SA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Робот пилосос MOVA E20s Pro-EUA RLE23SA
ШО (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro
АЛЛО (Київ)
← купити
MOVA E20S PRO-EUA (RLE23SA)
Pro100market.com.ua (Київ)
6 460 грн.
← купити
MOVA E20S PRO-EUA (RLE23SA)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
6 492 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro (RLE23SA)
Цифра (Київ)
6 420 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro (RLE23SA)
Stls.store (Київ)
6 485 грн.
← купити
MOVA RLE23SA
Mallprix.com (Київ)
6 396 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro (RLE23SA) RLE23SA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA) RLE23SA
Click.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (rle23sa)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 544 грн.
← купити
Пилосос MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA) Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Denika.ua (Харків)
6 849 грн.
← купити
Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA) UA RLE23SA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 277 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 170 грн.
← купити
Робот-прибиральник Mova E20s Pro 50 дБ white DODKE20SPB
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 608 грн.
← купити
Робот пилосос MOVA E20s Pro-EUA RLE23SA
Movatech.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA) RLE23SA
icom.net.ua (Київ)
6 249 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
MOVA E20S PRO-EUA (RLE23SA)
1smarty.com.ua (Київ)
6 427 грн.
← купити
Робот-пылесос с влажной уборкой MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
9 888 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Кібернетики (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 568 грн.
← купити
Робот пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA) UA RLE23SA
Sota.store (Київ)
6 307 грн.
← купити
Робот-пылесос с влажной уборкой MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
9 213 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
MAUDAU (Київ)
7 509 грн.
← купити
Mova MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA) rle23sa
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот пилосос MOVA E20s Pro-EUA
MAUDAU (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA) ( 19226 )
Rozetka.ua (Київ)
8 679 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro (RLE23SA) [158008]
Rozetka.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Rozetka.ua (Київ)
8 332 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Rozetka.ua (Київ)
7 191 грн.
← купити
Робот-пилосос MOVA E20s Pro White (RLE23SA)
Rozetka.ua (Київ)
15 459 грн.
← купити
Пилосос MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Rozetka.ua (Київ)
8 063 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (rle23sa)
Rozetka.ua (Київ)
7 130 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA) ( 12509 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Mova E20s Pro-EUA (RLE23SA) UA
Rozetka.ua (Київ)
7 294 грн.
← купити
Пилосос MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA) MOVA RLE23SA 965841
Rozetka.ua (Київ)
9 239 грн.
← купити
Пилосос MOVA E20s Pro-EUA (RLE23SA)
Rozetka.ua (Київ)
7 640 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mova E20s Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Mova E20s Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Mova E20s Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія